Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kinézetem miatt nincs...

A kinézetem miatt nincs párom? Mennyi esélyem van "megváltozni"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hiába próbálok közeledni normálisnak tűnő férfiakhoz, valahogy sose jön össze. Próbálok a lehető legkedvesebb, legfinomabb, legtürelmesebb lenni, de egyszerűen nem működik (lassan 26 éves vagyok). Lehet, hogy a kinézetem a baj: elég alacsony vagyok (160cm), és hozzá 60kg. Újabban járok edzeni, odafigyelek a megfelelő táplálkozásra, és természetesen ezután is igyekszem nem "elhagyni magam" (8-10 kilótól meg szeretnék szabadulni). Van esélyem úgy "megváltozni", hogy észrevegyenek a férfiak? Tudnátok tippeket adni? (Nem öltözöm slamposan, ápolt vagyok, de pl. a sminket nagyon utálom, és nem szeretnék kifordulni magamból).
2010. nov. 30. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fix, hogy nem a kilóid miatt nincs párod! (Egyébként én is ezekkel a paraméterekkel rendelkezem és sose volt ilyen gondom.)


Gondold végig, mennyire görcsölsz rá a dologra, mennyire viselkedsz saját természeted szerint, nem vagy-e mesterkélt.

2010. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elég önbizalmad az a baj.

Ugyanezzel a problémával küszködök én is.. Bár engem nagyon zavar az alakom (pedig egyáltalán nem vagyok kövér), de emiatt van bennem egy állandó feszengés. Plusz nekem a suli mellett semmi időm mozogni. :S

De ha elkezdesz sportolni is látod, hogy szépen alakulnak a dolgok, akkor az önbizalmat ad, szóval vágj bele!:)

2010. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Utolsónál a pont! Ahogy leírta az igaz mind!
2010. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy durván túlsúlyos (pár kiló azért lemehet), szerintem sem ez az ok. Az önbizalmaddal van gond, meg a túlzott kedvességgel. Nem kell mindenkit szeretni és mindenkihez kedves lenni, mert az sok embert irritál, ha másért nem, mert irigykedik, de leginkább azért, mert a túl kedves ember nem tűnik őszintének. (Sajnos ilyen a világ...)


Én viszont nem vagyok olyan optimista az önbizalmaddal kapcsolatban, mint az előző, szerintem a sport önmagában kevés, ha sok kudarc ért már. Olvass önismereti könyveket és legyél magaddal is olyan türelmes mint másokkal, mert az önbizalomért nagyon meg kell küzdeni, évekig is tarthat. Tapasztalat...

2010. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!