Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány és 20 éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 20 éves pasi. Elképzelhető így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 00:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó!:)

Egyébként meg semmi pénzért nem feküdnék le vele, amíg nem érzem magam késznek rá.

2012. júl. 30. 01:32
 22/26 anonim ***** válasza:

Megértelek és elhiszem, de ezt mondta az is, akit 5 évig szerettem, és füzte az agyam, és játszott velem.


De lényeg hogy bizott bennem. És én is benne... És sirt igaz, de megtette.

2012. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség 1 ilyen kapcsolat!

Mondjuk van rosszabb is:

ismerősöm 15/L, 23 éves sráccal jár!

2012. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki 22 évesen jött össze 14 éves lánnyal, és már 2 éve együtt vannak.
2012. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

én 17 vagyok, a barátnőm meg 14. lassan egy éve vagyunk együtt. Azok a kommentek meg, hogy az idősebb mást akar...

Nem minden pasi csak a szexre megy. Én pl tanulok, dolgozok, pénzt gyűjtök, hogy 18-19 évesen lakásom meg autóm legyen, szóval, ha jól választ a csaj, lehet élete legjobb döntése lesz, mert egy olyan srácot találsz aki viszi valamire. manapság a 15 éves srácoknak általában csak arra kellessz, hogy lefeküdjenek veled. A 20 éves srác türelmesebb lesz, mert ha bármi hülyeségeet csinál, fel is jelentheted, pl isten őrizzen, megerőszakol, vagy ilyesmi.

Nővérem úgy jött össze a mostani barátjával, hogy ő 17 volt a srác meg 22. idén volt a 7. évfordulójuk!

SZERELEMBEN A KOR NEM SZÁMÍT!! És 5 év nem nagy korkülömbség.

2012. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki. az sztem is fasság h a fiúnak csak szexre kellesz. en sem ilyen voltam. engem is zavart volna a korkulonbseg, de csak a korulmenyek miatt, h mit szolnak, meg mit gondolnak. ezert en csak batoritani tudlak benneteket, ne zavartassatok magatokat, szeressetek egymast, es legyetek turelmesek. minel idosebbek vagytok, annal kevesebb lesz amugy ez a korkulonbseg.:)

30f

2012. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!