Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen köcsög?

Figyelt kérdés
Egy fiu haverom akivel már régen egész jóba vagyunk,egy bulin lesmárolt..mondjuk részeg volt...Másnap egy másik csajjal smárolt és már járnak,és mikor velem smárolt már akkor is kavart avval a csajjal,de én ezt csak 3. nap tudtam meg...Nagyon szarul vagyok és féltékeny vagyok :(( Nem tudom hogy felejtsem el

2012. júl. 29. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
a pasik ilyenek.ez neked újdonság?
2012. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:
Ezt én kérem ki magamnak 1-es.
2012. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudod hogyan felejtsed el :DDD


Egy csomó fiatal lány is ezt csinálja és erről nyafog, nem tudom hogyan felejtsem el.

Hát sehogy, ha ennyire könnyen el lehet veled hitetni, hogy szerelmes vagy. Állj be a sorba.

2012. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor te biztos nyámnyila típus vagy.
2012. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AvernusTriad ***** válasza:
Neked csak köcsög és nyámnyila létezik? Gratulálok a magányodhoz.
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondom én , hogy a második vagy.
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AvernusTriad ***** válasza:
60%
Elérted már a pubertást, hogy ilyen hihetetlenül bölcs vagy?
2012. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

túl is vagyok rajta :)

Kérdező, tedd túl magad rajta, mást nem tehetsz, te annyira nem jöttél be neki.szar, de ez van. de nehidd, hogy annak a csajnak olyan jó lesz vele.szóval nem vesztettél semmit.

2012. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna haverkodnod vele. Ha nem akarsz egy fiúval járni, akkor ne legyen a barátod, mert megunja ezt a "státuszt" és ott hagy. Ha meg akarsz tőle valamit, akkor ne a barátságon keresztül akard elérni.
2012. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!