Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Széttúrni készülök egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széttúrni készülök egy rossz kapcsolatot. Köcsög lennék?

Figyelt kérdés
Egy srác aki nekem tetszik rendelkezik egy felettébb furcsa barátnővel, mai szóval élve, ribanc. Többször megcsalta a srácot, már sokadszorra vannak együtt megalázta és még meg is ütötte, de nem tudnak valamiért leakadni egymásról. Nos én ezt a fiút próbálnám megszabadítani ettől a kedves hölgytől oly módon hogy bepróbálkozom. Ilyen körülmények között is gonoszság beleavatkozni egy kapcsolatba?
2012. márc. 4. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
nem, tedd azt
2012. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Aranyszabály,hogy nem csapjuk le mások pasiját,csaját még akkor sem ha kívülállóként nem látjuk a jót benne.

Amúgy meg,arra is készülj,hogy ha megteszed,idővel te is ezt kapod vissza.Lecsapják a kezedről.

2012. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a fiúnak is tetszem... Csak ez a lány ilyen első szerelem és nem tud kibújni a kapcsolatból, segíteni kéne neki. Győzzem meg hogy dobja ki?
2012. márc. 4. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Én bepróbálkoznék a helyedben, ha nem hajlik a váltásra, akkor meg nem törném magam.
2012. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te ebbe ne szólj bele.
2012. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről lehet, hogy te másképp látod a kapcsolatukat, és esetleg olyan pletykákat is elhiszel, amelyek teljesen alaptalanok. Ha olyan rossz a kapcsolatuk, úgyis szakítanak idővel. Szerintem ne avatkozz bele, várd ki, mi lesz velük.
2012. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem a pletykáknak hiszek, ezeket a srác mondta el nekem...
2012. márc. 4. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kellenél neki, akkor szakítana. Ne avatkozz bele.
2012. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác mondta és még mindig a csajjal van,akkor annyira nem bánthatja,hogy ilyen a barátnője.Én nem tennék semmit a helyedben,megvárnám még szakítanak.
2012. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha a srác annyira rosszul érezné magát a barátnőjével akkor kidobná. De mivel együtt vannak biztos, hogy kötődik még hozzá, bármi is történt köztük. Én félnék, hogy ha sikerül is elcsábítanod, később megcsalna ezzel a leányzóval...
2012. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!