Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Széttúrni készülök egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széttúrni készülök egy rossz kapcsolatot. Köcsög lennék?

Figyelt kérdés
Egy srác aki nekem tetszik rendelkezik egy felettébb furcsa barátnővel, mai szóval élve, ribanc. Többször megcsalta a srácot, már sokadszorra vannak együtt megalázta és még meg is ütötte, de nem tudnak valamiért leakadni egymásról. Nos én ezt a fiút próbálnám megszabadítani ettől a kedves hölgytől oly módon hogy bepróbálkozom. Ilyen körülmények között is gonoszság beleavatkozni egy kapcsolatba?
2012. márc. 4. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Te jó isten, mintha saját magamról olvasnék. Velem is teljesen ez volt... a volt barátnőmmel lassan egy éve lettünk volna együtt, és ős is hasonlóan viselkedett velem, mint az itt leírt hölgy, de én őrülten szerelmes voltam, és vagyok még mindig belé. Aztán bepróbálkozott egy csaj, akit elutasítottam... bnőmnek nem mondtam el. Utólag mikor megtudta, azthitte hogy kavartam vele, és akármennyire győzködtem, hogy nem, szakított.


Még szép, hogy rá se néztem utána arra a csajra aki bepróbálkozozz. Leköpném legszívesebben...

2012. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te rohadt qurva
2012. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nos mivel ez egy szabad ország mindenki arra nyomul akire akar ha a srác félrelépne a lány csak a barátját okolhatná engem semennyire sem, mert nem én lennék a hunyó. A fiúnak kinyílt a szeme és sikerült kidobni a csajt azonban messze költöztek. Bepróbálkozott nálam de azzal már elkésett.

Xo xo :)

2012. aug. 1. 00:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert te mi vagy ha nem r!banc???
2016. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!