Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes megmenteni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes megmenteni egy nagyon rossz, boldogtalan kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kutya-macska kapcsolat. Most mar van egy masfel eves kislanyunk is. Mindketten imadjuk a picit, de borzaszto rossz a viszony kozottunk. Olyan sertesek hangoznak el minden nap, hogy almodni sem mertem volna errol.

Talan a picinek is jobb, ha szetmegyunk?

Van egyaltalan visszaut?

Masokkal hogy tortent ez?


2010. jan. 4. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már erről, hogy miért vannak ezek a sértések?

Lehet, ha leülnétek és kiöntenétek egymásnak a lelketeket, őszintén beszélnétek ezekről a sértegetésekről, hogy miért van ez, mi van a sértések mögött akkor jobb lenne.

Ha már teljesen kibirhatatlan számotokra egymás társasága, akkor valószinű jobb lenne ha szétmennétek, mert a kislánynak se lenne jó ha veszekedésben nőne fel, és nektek sem, hogy nem kezdhetnétek új kapcsolatot.

2010. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem enged el a pici miatt, azzal fenyeget, hogy elpereli tolem es "bebizonyitja", hogy bolond vagyok.

Ha probalok ravilagitani, hogy nem vagyunk boldogok, akkor az a valasz, hogy en allandoan magamat sajnalom.

Ez nem igy van, szimplan nem akarok igy elni - allandoan sertegetve (ma eppen "kovernek" titulalt; 59kg vagyok).

Nem kapok szeretetet, tiszteletet es ezt a kisbaban is meg fogja erezni - hogy igy banik velem.

Nem akarom, hogy a kislanyom ezt lassa/hallgassa.

Mit tegyek?

2010. jan. 4. 03:02
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen családban nő fel a gyerek akkor az ő életét is elcseszitek, meg persze a sajátotokat is.
2010. jan. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Bunkó leszek, de a kicsi születése előtt minden felhőtlen volt?...

A lényegre térve: emberi módon meg kell próbálni megbeszélni a dolgokat. Egy kapcsolatban van, hogy mindkét félnek közös álláspontra, kompromisszumra kell jutnia. Még mielőtt végzetesen elmérgesedik a viszony. Esetleg be lehetne szakértőt is vonni. Úgy látom, nálatok már eléggé előrehaladott állapotban van a viszály.


És gondolj bele: így akarod a hátralevő életedet leélni? Nem egykét hetet, hanem a hátralevő életedet. Te is tönkremész idegileg, és ami a fő, hogy szegény kicsiből soha nem lesz egy ép, egészséges felnőtt, mert ilyen körülmények között örök lelki sérüléseket szerez. Megéri?

2010. jan. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"...Nem enged el a pici miatt, azzal fenyeget, hogy elpereli tolem es "bebizonyitja", hogy bolond vagyok. ..."


Ezt azért vedd fel dikatfonnal vagy mobillal, mert késöbb hasznos lesz.

Állíts be a készüléket felvételre és hozd szóba a témát, de azért ne fogjon gyanút.

2010. jan. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanilyen helyzetben voltam.A férjem hazudozott hónapokig, lehetetlen anyagi helyzetbe hozta a családunkat, míg én a koraszülött gyerekünkkel a kórházban voltam.Hazajöttünk, és még neki állt feljebb.A k..anyád volt a legszebb közölni valója, napi szinten.Szomorú voltam, a baba is átvette a lelkiállapotomat, sokat sírt akkoriban.Nekem magas volt a vérnyomásom, pulzusom, egyáltalán nem menstruáltam stb.Testileg és lelkileg is tönkremész egy ilyen ember mellett, és sajnos a gyerek is megsínyli.Ahogy elment a férjem, a baba kiegyensúlyozott, és hirtelen én is egészséges lettem.Nálunk nem volt visszaút, hiába könyörögtem, hogy a gyerek miatt mentsük, ami menthető.Ahol elvész a bizalom, a tisztelet és a szeretet, ott már vége, tovább kell lépni.Bármilyen nehéz is egy darabig.
2010. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele leülni megbeszélni a dolgokat. Hivatkozz a kicsire, hogy ő is érzi milyen helyzet van köztetek. Ez nem vicc. Hiába nagyon kicsi megérzi. Ha nem megy tegyél meg lépéseket, hogy bebiztosítsd magad a fenyegetéseivel szemben. Aztán már más nincs, mint elmenni.
2010. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hehe, ugye, h nincsenek normalis ferfiak?? :DD ott kell hagyni mindet, mert csak megkeseriti az életünket. a helyedben elköltöznék anyukámhoz, és ott nevelném tovább a kicsit. sztem amugy neked itélné oda a biróság, mert Magyarországon nagyon védik a nők érdekeit.
2010. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!