Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok köcsög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok köcsög és érzéketlen?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy kb. 1,5 hónapja vagyok együtt a párommal, de ő már a kezdet kezdete óta annyira szerelmes belém, hogy szerintem ez már azért túlzás!

Nem lakik túl közel, de majdnem 2 naponta jön, amikor telefonon hív, alig tudom lerakni a telefont, mert 50x legalább elmondja még a végén, hogy mennyire szeret és hiányzok neki, ajándékot hoz, ja és a hangom nélkül nem tud elaludni és van hogy örömébe elsírja magát, valamint nem iszik és nem dohányzik! Mindez oké, de szerintem a jóból kevés is elég, lehet hogy én nem vagyok eléggé romantikus típus, de én nem igazán szeretem ezt a ,,nyálazást"! Nincs munkája, de van amikor akad egy kis maszekolás, de azt mondja, hogy még akkor is folyton Rám gondol és ez engem egy kicsit frusztrál! :/ Én a mikor dolgozok, akkor igyekszek teljes mértékben arra koncentrálni! Amikor annak van az ideje, akkor őrá figyelek, szeretek is vele lenni, de szerintem MINDENNEK MEGVAN A MAGA HELYE ÉS IDEJE! Sokat is dolgozok, otthon is vannak gondok és munka, de én sose tudok unatkozni, sokszor azt se tudom hova szaladjak és mihez kezdjek előbb, és még a barátaimra is szeretek egy kis időt szakítani! Szerintem kellene neki valami munka amivel lekötné és lefárasztaná magát, de már arra is gondoltam, hogy biztos szeretet hiánya van, mert kiskorába elhagyta az apukája és testvére sincs, úgyhogy nincs előtte egy igazi férfi példakép, ja és neki haverjai se nagyon vannak, ez is fura nekem! Szerintem inkább én hordom nálunk a nádrágot, de ez így nem jó! Próbálok rajta alakítani, hogy vegyen visszább és legyen férfiasabb kicsit, dehát nem olyan egyszerű! :/ Szerintetek hogyan tudnám kicsit helyre rakni vagy bennem van a hiba? Pedig én igazán próbálok magamból engedni, de nem sikerül!

. . . azt mondják az ismerőseim, hogy KÖCSÖG vagyok és örülnöm kellene, hogy ilyen rendes párom van! :/

Aki tud adjon valami tanácsot, mert ezt így nem fogom sokáig bírni!

Előre is köszi!


2011. dec. 22. 19:59
 1/6 Koldus ***** válasza:
És ha ezt, amit most itt leírtál elmondanád neki?
2011. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg fog fojtani idővel ez a nagy odaadó, kisajátító ragaszkodása. Tudni kell teret hagyni a partnernek, ő pedig erre képtelen. Idővel követelőzővé fog válni, nem fogja elviselni az ellentmondást. Nagyon elfajulhatnak a dolgok.

Szerintem ő nagyon félhet a magánytól és nem akar elveszíteni, valamennyire ellenőrizget is azáltal, hogy hívogat telefonon.

Sajnálom, ő nem egy megfelelő partner, kicsit sérült lelkileg, és minden veled akar bepótolni, alárendelt akar lenni a kapcsolatban, teljesen fel akar oldódni benne és tőled is ezt várja.

Nem is szerelem ez már, hanem beteges ragaszkodás.

2011. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rövid idő után ,már ez a véleményed akkor, a legtisztább ha elhagyod.Mindenek előtt, mond el ezt neki.
2011. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mond el neki finoman ezt amit itt leírtál,amit gondolsz,de vigyázz ne bántsd meg,ha ennyire érzékeny! A lényege az legyen,hogy Te szereted,de legyen meg a saját élete is melletted,és ugy legyetek boldogok,mert ez egy kicsit fojtogató számodra,de nem akarod elveszíteni!

És segíts neki munkát keresni!

2011. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyébként már mondtam neki ezeket, de ő így mutatja ki a szeretetét! Pont azért mert ilyen érzékeny próbálom neki finoman elmagyarázni és érzékeltetni vele, hogy ez így nekem sok!

Valahogy kicsit férfiasabbnak kellene lennie, mert tényleg néha fojtónak érzem, de ilyenkor az van bennem, hogy azt hiszi, hogy én kevésbé szeretem! Pedig nagyon rendes, csak tényleg néha úgy érzem,hogy rám akaszkodik, mert eléggé önálló személyiség vagyok és én ha úgyvan magamban is jól eltudok lenni, mert mindig valamit csinálok, nem tudok unatkozni! Nem igazán volt még komolyabb kapcsolatom és az is lehet, hogy ezért zavaró nekem egy kicsit, ezért is nem tudom, hogy most benne, vagy bennem van inkább a hiba!

2011. dec. 22. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Húú én nagyon hasonlítok a barátodra ezek alapján. Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, és mindig viszek valamit, ha megyek hozzá, imádok hozzáérni, odabújni, simogatni, megpuszilni, még azért is odavagyok, ha csak simán levegőt vesz, vagy néz maga elé. Viszont szeretek más dolgokat is csinálni, egyedül lenni is, de bőven elég hetente egy-két napot.


Szerintem te nem szereted a srácot, mert akkor nem azt írtad volna, hogy nagyon rendes. Szerintem ez a "férfias" viselkedés is furcsa, én nagyon bírnám, ha a barátom így kimutatná, hogy mennyire fontos vagyok neki.

Mindenki máshogy "szeret" és úgy tűnik, neked nem az ilyen szeretetre van szükséged.


Az, hogy kétnaponta jön, szerintem még kevés is. Viszont, hogy ennyiszer mondja, hogy szeret, hiányzol, akármi az tényleg lehet idegesítő. Nem hiszem, hogy megszabna akármit is, magamból kiindulva, csak többet szeretne veled lenni, hiszen ez mégiscsak egy kapcsolat. Nyugodtan bemutathatod a barátaidnak, lehettek együtt is, de szerintem megértene simán egy két barátnős estét.


Nekem az is korrekt, hogy sokszor gondol rád, hiszen mégis csak te vagy a párja. Az teljesen buta ötlet, hogy munka mellett nem gondolna rád, az ilyesmit nem lehet mással "elnyomni".


Viszont nekem is van ilyen beállítottságú barátnőm, de szerintem csak azért ilyen, mert most nem szerelmes(még). Mikor teljesen bele volt esve az előző barátjába akármikor bambuláson lehetett kapni, és kiült "az" a mosoly az arcára.


Szerintem várj egy kicsit, hátha téged is magával ragad a srác, de ha nem, akkor keress hozzád illőt. Azt meg el ne hidd, hogy köcsög vagy, egyszerűen másvalaki illene hozzád.

2011. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!