Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon köcsög lennék?

Figyelt kérdés
volt barátnõm megcsalt és õ dobott ki(azt hogy megcsalt utólag tudtam meg, nem tõle. sztem nem tudja hogy tudom) most összeakar velem jönni megint.. arra gondoltam hogy lecidáztatom egyszer és elküldöm a francba..
2011. máj. 9. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne süllyedj le az ő szintjére!
2011. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lennél az! Megérdemli, hagy szenvedjen ő is!

Sok sikert!

2011. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ettől nem nagyon szenvedne. Maximum meggyűlölne, aminek következtében sokkal hamarabb elfelejt, mint gondolnád. Ha így vesszük, ezzel inkább ajándékot adsz a kezébe.
2011. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
má igyis nagy kocsog vagy
2011. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem is köcsög lennél, hanem szánalmas. Nem értem, hogy süllyedhet le valaki arra a szintre, amit maga is megvet...
2011. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdjétek egy nagy beszélgetéssel, hátha bevallja neked azt, hogy megcsalt. Aztán pedig hajrá! Tudja meg, hogy milyen érzés az, ha játszik a másikkal.
2011. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De fura a kérdést olvasni, mert Velem is hasonló történt.

Én bevallom öszintén rohadt jó érzés volt, hogy tudtam ugyanúgy rajong értem, mint azelött vagy talán jobban, csak már menyasszony volt.

Egy pillanat gondolkodás nem volt a dologban, elöbb leszopattam, majd még nagyon sokszor lefeküdtem vele.

Amikor elküldtem, akkor megkérezte folytatnám e vele a férje mellett továbbra is, de azért önérzet is van a világon, úgyhogy nem hagytam magam teljesen megalázni. Így egy kicsit visszavághattam, eheti a penész, hogy hányszor félrekefélt és hányszor vallott szerelmet amikor már el volt jegyezve.

Rohadt jól esett.

2011. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jöjj össze vele, de csak szopatásból és utána, mikor már nagyon beleélte magát, akkor dobd ki indok nélkül! :)
2011. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyere vele össze kúrogasd egy darabig, meg még mellette mást is. Aztán dobd ki :)
2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:31


akkor lettél volna korrekt, ha ennek a "nőnek" a szerencsétlen férjének ezt el is mondod. lehet, szegény pali teljesen odavan ezért a r*bancért, illett volna szólni neki.

2011. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!