Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon köcsög lennék?

Figyelt kérdés
volt barátnõm megcsalt és õ dobott ki(azt hogy megcsalt utólag tudtam meg, nem tõle. sztem nem tudja hogy tudom) most összeakar velem jönni megint.. arra gondoltam hogy lecidáztatom egyszer és elküldöm a francba..
2011. máj. 9. 08:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát első olvasásra köcsögnek tűnsz de ha belegondolok akkor nem is vagy az :D

De sztem is előbb beszélj vele hátha bevallja meg megtudjátok beszélni ilyesmi de ha semmi és teszi a szépet és a jót akkor adj neki de ne csak a szájába aztán hadd menjen... Megérdemelné tényleg tudja csak meg hogy milyen amikor játszanak az érzésekkel. De nem kell többször és többször sztem elég lesz egyszer megcsinálni és amikor befejezi megkérdezheted hogy a másikkal is így csináltad vagy valami.

20/L

2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!