Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így bánik az élettársatok (férjetek)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal és már párszor elhagytam a viselkedése miatt de vissza fogattam mert úgy éreztem meg változhat. Keveset foglalkozik velem szinte semmit. Állandóan dolgozik vagy focizik vagy konditerembe jár vagy számítógépezik. Mindig talál valamit hogy ne velem foglalkozzon. Mikor kérdeztem hogy már nem szeret-e azt válaszolta hogy szeret csak nem tudja kimutatni. Van egy 6 hónapos kislányunk vele foglalkozik néha meg szeretgeti és ki tudja felé mutatni menyire szereti. Napközbe oda megy hozzá megpuszilgatja mellettem meg el megy :( Nagyon elszomorít. egy két apró részlet a Párom 39 éves én 21 vékony sportos alkat .
2012. júl. 28. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bizonyára ilyen típus. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Nem erőszakolhatod magadat rá.

De azt én sem értem, hogy ha ilyen korú férfival is vagy (nem ítéllek el miatta, nekem is nagyon tetszik egy 41 éves pasi:))miért kellett neki gyereket szülnöd? A gyerek nem orvosság a problémákra.


24/n

2012. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban a problémák elől nem elfutni kell, hanem megoldani őket. Próbálj meg te közeledni hozzá, kezdeményezz te beszélgetést, szervezz közös programot. Csak úgy nem értem, hogy mit kéne veled foglalkozni, vagy ezt hogy érted. Nyilván ha lenne jobb dolga, akkor nem csak számítógépezne azért. A foci meg a konditerem szerintem oké, te is vékony vagy és sportos, ő is ad magára. Örülj neki, hogy ilyen, legalább a te férjed nem fog 45 évesen érrendszeri problémák miatt szívrohamot kapni (és nem lesz ronda).

Szóval próbálj meg először te változtatni a helyzeten, vagy üljetek le beszélni, de ne a veszekedős, te sose törődsz velem hangon.

2012. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért fontos az alkatod? Semmi köze a kérdéshez. Hiába jó az alakod, gyerekkel senkinek nem fogsz kelleni. Szóval erre rák*rtál.
2012. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!