Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném azt tőletek megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném azt tőletek megkérdezni lányok, hogy ti általában mi miatt szoktatok egyes pasikat elutasítani, miért nem adtok neki még esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát odamegy hozzátok egy normális pali, aki rendesen beszélget veletek mellé jófej rendes, és elhajtjátok. Ilyenkor nem szokott lelkiismeret furdalásotok lenni, most komolyan?

2012. júl. 28. 14:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen csökött gondolkodású macskagyökerek erőszakolják meg a nőket.. mint te is ha magadra értetted, h pofáncsapnál egy nőt ha visszautasítana. Rendes gyerek lehetsz, komolyan nem értem miért nem adnak esélyt a nők.
2012. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Folyt. Köv. ;-) tehát jobb lenne hogy ha kikezdessz valakivel de nem jössz be neki, hülyének néz 1-2 hétig és utána hajt el?? Nekem ebben az esetben lenne lelkiismeretfurdalásom. És ha te ennyiért megütnél egy nőt.........

De lássuk azt a képet....

2012. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nálatok lányoknál a "kisugárzás" meg a "valami megfog benne" is ugyanúgy a külsőt jelentik.


Ez egyáltalán nem igaz. Volt olyan barátom is, hogy ha külső szemmel nézte valaki egyáltalán nem volt jóképű, de nekem még is ő tetszett a legjobban. Mert megfogtt benne valami..

De ugyanúgy volt olyan is, hogy egy jóképű pasit utasítottam el, mert nem éreztem irána semmit...

2012. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Drága agresszív kérdező (mert az vagy..), csak mondok neked valamit? nem létezik olyan, hogy genetikailag legyél kövér!

Örökölheted azt, hogy hízásra hajlamos legyél, de ez nem azt jelenti, hogy te egész életedben kövér leszel és sehogy sem tudsz lefogyni.

Amit "örökölhetsz", az a helytelen életmód. És biztos, hogy ezért vagy dagadt.


Na puszi! Aztán nehogy most felpofozz :(( :DD

2012. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, talàlni fogsz párt magadnak, a leírt paramértereid alapján, bár, ez a pofáncsapós dolog kicsit kiàbránditó!
2012. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!