Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném azt tőletek megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném azt tőletek megkérdezni lányok, hogy ti általában mi miatt szoktatok egyes pasikat elutasítani, miért nem adtok neki még esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát odamegy hozzátok egy normális pali, aki rendesen beszélget veletek mellé jófej rendes, és elhajtjátok. Ilyenkor nem szokott lelkiismeret furdalásotok lenni, most komolyan?

2012. júl. 28. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ha nem érzem azt, amit kell, akkor nem fogok vele kezdeni. Azt, hogy egy hullámhosszon vagyunk-e, azt azonnal megérzem és ha nem, akkor akár fejre is állhat, de akkor is elhajtom. És nem, nincs lelkiismeret furdalásom.

Olyan ez, mintha olyan embert akarnál elvinni egy jazz koncertre, aki a hardcore technoért rajong.

2012. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És nem félsz attól, hogy még mérgében pofán is csaphat?
2012. júl. 28. 14:57
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ha pofáncsap, kiherélem :D lány vagyok, de nem vagyok cukorból. amúgy meg aki nem bírja az elutasítást, az ne csajozzon. meg ne kezdjen bele semmibe az életben.


már ne haragudj, de ha te az utcán odajössz hozzám, mi alapján teszed? a külsőm alapján. na, akkor nekem nincs jogom ugyanúgy a külsőd alapján megítélni téged? dehogynincs. ha nem jössz be, nem vonzódom hozzád, máris hátránnyal indulsz, ha még a beszédstílusod, témáid, kisugárzásod sem tetszik, akkor nem fogok esélyt adni.


bár én sosem küldtem el bunkón senkit, mindig tapintatos és kedves voltam.

2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jofej es kedves de ha javithatatlanul csunya akkor kar a gozert, tenyleg. ilyen esetekben hajtok csak el pasit, meg ha szamomra teljesen erdektelen.
2012. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

nem, neki jobban kellene attól félnie, hogy helyből kitépem a gerincét. :-)

és az ilyen nem pasi, nem ember, hanem egy szociopata állat.

aki megérdemli, hogy egyedül legyen.


első voltam.

2012. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az első benyomás számít. Ha rövid beszélgetés után nem érzem azt, hogy bármit is akarhatnék tőle, akkor kereken megmondom neki, ha oda kerül a sor, hogy látszik, hogy ő többet akar egy puszta beszélgetésnél. Mostanában pedig mindenkinek ez a sorsa, mert van barátom, viszont ez nem azt jelenti, hogy nem szólalok meg, ha valaki odajön hozzám beszélgetni. Van, hogy nem is olyan a beszélgetés témája, a srác mégis azt hiszi, hogyha már 5 percet beszélgettünk, akkor randizom majd vele.

Szerintem korrekt, hogyha megmondja valaki, ha nem érzi. Neked is vannak olyan lányok, akikhez nem mennél oda. Jobb lenne, ha megadná a telefonszámát, randizgatnátok 1 hónapig, de nem történne semmi valahogy, és utána mondaná meg, hogy de ő nem is így gondolja, amikor te már beleélted magad? mert vannak ilyen lányok is. Szerintem az még mindig jobb, ha valaki az elején kereken megmondja...

2012. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
És ha pofáncsap akkor akkora patáliát csapok, hogy lecsukják. Miért talán nem szabadna elutasítani valakit aki nem tetszik? Mit képzelsz te magadról?
2012. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze semmi se kötelező, de én vagyok olyan lúzer hogy megvárom míg egy csaj nyit felém, mert akkor egyértelmű hogy bejövők neki. Aztán én eldönthetem szeretnék e valamit tőle vagy sem.
2012. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, vagy kicsi, akkor minden lány el fog utasítani, ez sajnos így megy.
2012. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Magas vagyok 186 cm nem vagyok rossz képű elég emberi az arcom, csak van egy kis feleslegem, amit genetikailag örököltem, és nem szeretném ha azok a szálkás f.szkalapok lennének minden lánynak az ideáljai.
2012. júl. 28. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!