Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném azt tőletek megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném azt tőletek megkérdezni lányok, hogy ti általában mi miatt szoktatok egyes pasikat elutasítani, miért nem adtok neki még esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát odamegy hozzátok egy normális pali, aki rendesen beszélget veletek mellé jófej rendes, és elhajtjátok. Ilyenkor nem szokott lelkiismeret furdalásotok lenni, most komolyan?

2012. júl. 28. 14:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

nekem konkrétan az ideálom lennél. :-D de járok valakivel, aki hasonló adottságokkal bír, csak nem vágna arcon. :-)


első voltam.

2012. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a kisugárzás, és hogy valami fogjon meg az illetőben. Hiába néz ki jól, de nem érzem azt hogy lehet köztünk valami akkor nem ámítom. Akrá Brad Pitt is ideállíthatna hozzám de ha nem érzem azt az érzést amit kell akkor mehet is a búsba.
2012. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Értem, ha kell küldök magamról egy képet nektek, mert eléggé önbizalom hiányos vagyok.
2012. júl. 28. 16:07
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
16:06 Nálatok lányoknál a "kisugárzás" meg a "valami megfog benne" is ugyanúgy a külsőt jelentik.
2012. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Normális, rendes, jófej", de ha visszautasítják, akkor "pofáncsap"? :D

Lef*szkalapozol mindenkit, aki úgymond kelendőbb?

Nem érzel magadban egy kis ellentmondást?

Vagy az ujjaid maguktól kopogtatják a billentyűzetet, amíg te "rendes, aranyos" fickó nem figyelsz oda?

2012. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ott a pont! Szerintem bunkó vagy, azért nem kellesz senkinek.
2012. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Eddig életemben egy nővel se voltam bunkó.
2012. júl. 28. 16:49
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem tettem túl magam valakin, odajöhet bárki, nincs értelme áltatni. Ha így tennék, azért lennék leszemétribancozva. Ha elküldöm, azért. Úgy tűnik sehogy sem jó ez. Mindenesetre akkor lenne lellkiismeret furdalásom, ha nem küldeném el.


De én még mindig nem tettem túl magam azon, hogy ha nem akarok semmit egy pasitól és elküldöm, számíthatnék rá, hogy valamelyik pofán csap??? Nem egy boltban vagyunk, ahol leveszed az árut a polcról és viszed. Mi is emberek vagyunk szabad akarattal, és ha én nem akarok valamit, megvan a jogom ahhoz, hogy ne tegyem meg.

2012. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezentúl lelkiismeretfurdalásom lesz ha elutasító valakit:-) na viccet vélte téve most jobb lwnne
2012. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Dehogynem voltál bunkó, most itt, mindegyikkel. Megfenyeggettél mindenkit, hogy márpedig ha őszintén megmondjuk, hogy nem akarunk tőled semmit, ha odajössz, akkor azt pofánvered.

Igazad van igazi úriember vagy. Mégis mi a fenét képzelsz, te szerencsétlen? Hogy lehetnél még nagyobb bunkó? Bunkó vagy te, csak sötét is, úgyhogy nem veszed észre...

2012. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!