Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várni 1 lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni 1 lányra, ha kapcsolatban van de nem zárta ki a lehetőségét annak, hogy összejöjjünk valamikor ha egyedül maradna?

Figyelt kérdés
Külföldre készülök dolgozni és nem tudok dönteni mert nagyon oda vagyok érte de sajnos lehet, hogy semmi nem fog történi.

2012. júl. 28. 13:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megkértem, hogy nyugodtan mondja meg ha semmi esélyem mert nem haragudhatok meg amiatt. Tartom annyira őszintének, hogy bevallotta volna ha semmi esély, elnézését is kértem, hogy kapcsolatban van és mégis próbálok közeledni felé megnyugtatott, hogy már nem szerelem van köztük, de elvan, megszokta. És egy picit magamra is haragudhatok mert 2 évig együtt dolgoztunk és akkor nem mertem rákérdezni, és most amikor elmondtam neki mit érzek az volt az első kérdése, hogy mért nem akkor kérdeztem meg. Barátja már akkor is megvolt. Kilátástalannak tartottam, csak a pici jelek vagy a jeleknek vélt dolgok miatt kérdeztem rá. Mindennap beszélünk körülbelül 5 éve mert és nekem ez számit sokat, nagyon szívesen beszélgetek vele bármiről, és úgy érzem ő is velem, csak most kezdek átmenni a kétségbeesésbe, és ezzel fogom megutáltatni magam úgy érzem.
2012. júl. 28. 15:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Tartod annyira őszintének? Nem ismered eléggé a nőket :)
2012. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!