Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várni 1 lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni 1 lányra, ha kapcsolatban van de nem zárta ki a lehetőségét annak, hogy összejöjjünk valamikor ha egyedül maradna?

Figyelt kérdés
Külföldre készülök dolgozni és nem tudok dönteni mert nagyon oda vagyok érte de sajnos lehet, hogy semmi nem fog történi.

2012. júl. 28. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányra egy percig sem várnék, aki csak pótléknak tart, ha a barátja dobná. Főleg gondolom külföldön jobb fizetés várna rád, úgyhogy én a helyedben húznék:) Ez amúgy eléggé megalázó, hogy csak akkor jönne össze veled, ha nincs más...
2012. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amíg ő mással kefél, vagy hogy szebb legyek, jár, addig te is megteheted ugyan ezt. Nem kell visszafognod magadat, mert szereted... Majd ha ő is egyedül lesz, meg te is, meg lehet próbálni. De te ettől még élvezd az életet. Tudom könnyű mondani, de egy jó csaj (nem feltétlen külsőre) elfeledteti veled, hidd el :))

F/16

2012. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez gáz. A kapcsolatát nem adná fel érted, de azért nem árt ha ott ülsz a kispadon esetleges szakítás esetére.

Mercivel jársz, de azért van egy Ladád is a garázsban vész esetére. Te vagy a Lada.

2012. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, éld az életed.Ne várj olyanra, aki kapcsolatban van.
2012. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia én lány vagyok és ez egy tipikus lerázó duma..... így tud a legegyszerűbben lerázni anélkül hogy megbántana... elhiteti hogy van esélyed és közben nem lesz semmi..... mi is ezt mondjuk minden fiúnak a barátnőimmel ha le akarjuk koptatni de nem akarju megbántani.... 17/l
2012. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy ezzel sokkal jobban megbántjátok, mintha megmondanátok, hogy: bocsi, nem jössz be. Ez szerintem álszent és gyáva dolog. Sok szerencsétlem vár a nagy semmire...
2012. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Amúgy meg lányra soha egy percet sem érdemes várni.
2012. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, néha jó pártatlanokat megkérdezni, mert ők tudnak nyersen válaszolni :) Elkezdek keresni melóhelyet és amég nem találok megfelelőt addig várok utánna meg vennem kell egy nagy levegőt és megpróbálni nélküle létezni. Nehéz lesz. Még1szer köszi a válaszokat.
2012. júl. 28. 13:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne várj rá, ebből soha nem lesz semmi!
2012. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem történt egy hasonló eset. Kapcsolatban voltam, ami régóta rosszul működött és újra meg újra próbáltuk rendbe hozni, egyre kevesebb sikerrel. Közben megismertem egy srácot, hamar megszerettem, de féltem. Ő közben próbálkozott, biztatott, hogy lenne esélyünk együtt. Pár héttel később kiléptem a kapcsolatból, majd a srác elegánsan közölte, hogy bocs, de mégsem. Egy kicsit mélyen érintett... De egy percig sem bántam meg, hogy meghoztam ezt a döntést.
2012. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!