Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy ne legyek sértő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van barátom, szeretjük egymást, minden jó, kivéve egy dolgot. Nagyon szegény. Úgy értem, dolgozik, de a fizetése nagy részét oda kell adnia a szüleinek, mert nagyon szerény körülmények között élnek.(a szüleivel él)Így nem sok marad neki. Olyannyira, hogy nem is nagyon megyünk sehova, mert nem tud meghívni, a gumi is általában az én pénzemből van véve, és ez rosszul esik. Én sem keresem magam halálra. Jó lenne néha fagyizni, pizzázni egyet, de nem lehet mert nincs pénze, azt meg nem akarja hogy az én pénzemen szórakozzunk. Sokszor cigit sem tud venni magának és az enyémet szívja. Nem irigylem tőle, csak hát nekem ez így kicsit megterhelő, meg aztán a női énemnek is rosszul esik, hogy ,,én tartom el a mindennapokban". Szeret, ezt tudom tutira, viszont nem tudom hogy mondjam neki hogy ez engem zavar, nagyon sértődékeny típus, könnyen meg lehet bántani, és lehet bepöccenne. Nem vagyok nagyravágyó szerintem, ezek kellenek egy kapcsolathoz nem? Mit tegyek?
2009. júl. 16. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha beis pöccen elsőnek, utána kiheveri úgyis, és sztem beofjg alátni h igazad van. sőt azis lehet h ő ezt tudja magától is, csak mivel azt látja rajtad, mintha téged ez nemzavarna, ezért őt sem, zavarja. sztem mond el neki nyugodtan, nagy baj nemlesz belőle.
2009. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amióta világ a világ, a nőknek mindig is jólestek apró figyelmességek, legyen az egy szál virág, nem több. Nem vagy nagyravágyó és nyugodtan mond meg a fiúnak, hogy Neked jól esnének apró figyelmességek. Ha bepóccen rajta, akkor szerintem keress mást. Az én önérzetemet is bántaná, ha még a gumit is nekem kellene rendszeresen megvenni.
2009. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, ha nem beszélsz róla, akkor teljesen természetessé válik számára, hogy nálad van a kassza szükség esetén.
2009. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ugye nem vagyok szemét?
2009. júl. 16. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:

nemvagyaz.

és sztem annyi az egész h a pasi aztlátja h téged ez nemzavar így őtsem zavarja. szal nyugodtan mond el neki, h de téged azért zavar.

2009. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Dehogy vagy szemét!
2009. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét egyáltalán. Nő vagy és teljesen természetesek az elvárásaid egy férfival szemben. Csak tényleg beszélj neki róla, mert tudod... néma gyereknek híg a leve. Egyébként én is voltam már úgy, hogy jártam valakivel és soha semmit nem kaptam és rossz volt amikor a barátnőim arról beszéltek, hogy hova vitte őket a barátjuk, milyen kis apróságot kaptak tőle. Nem nagy dolgokról volt szó, én sem vártam nagy dolgokat. Amikor megemlítettem a barátomnak, hogy nekem ez rosszul esik, akkor megkaptam azt, hogy anyagias vagyok. Fél perc gondolkodás után pedig én közöltem Vele, hogy ő pedig az én volt barátom. Azóta más párom van és kérés nélkül is működik, pedig Ő sem milliárdos. De időnként egy szál virág, egy mozi, egy kedves plüss állatka nagy örömet tud okozni. Hozzáteszem, hogy oda-vissza működik, én is igyekszem viszonozni.
2009. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz akkor nincs. Tessék belenyugodni. Mivel otthon él, le kell adnia afizuja nagy részét, főleg ha ennyire szegények. Ha elköltözne otthonról gondolom akkor megváltozna a helyzet. Persze, amiket írsz kellenek egy kapcsolatban, főleg ha van is rá pénz. Annyit megtehetsz, hogy közlöd vele legalább a gumit vegye meg ő. Eltartanod sem kell, mert mi volna ha te nem lennél? Ezt is megmondhatod neki, hogy a saját fizetéséből fedezze legalább ezeket a dolgokat. Cigiről meg szokjatok le.
2009. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mondd el ezt neki amit itt leírtál nekünk. nem pont így :) de a lényeget belöle.


Jó lenne néha fagyizni, pizzázni egyet, de nem lehet mert nincs pénze, azt meg nem akarja hogy az én pénzemen szórakozzunk. Sokszor cigit sem tud venni magának és az enyémet szívja. Nem irigylem tőle, csak hát nekem ez így kicsit megterhelő, meg aztán a női énemnek is rosszul esik, hogy ,,én tartom el a mindennapokban".


mondd el neki. tegyél hozzá még egy kis szeretet, és meg fogja érteni. sok sikert

2009. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!