Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek tetszik egy lány, de hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nyár közepén megismertem egy lányt igen jól alakult minden de kb 2-3 hónapja valahogy nem úgy alakul a kapcsolat ahogyan én szeretném ritkán beszélünk és nem tudom mi történhetett. És nem tudom hogy az a lányt szeretem-e

tegnap egyik nagyon jó haverommal és kibeszéltünk mindent és rádöbbentett hogy szerelmes lettem ebbe a lányba.


És most már el kell mondanom neki hogy kedvelem és tetszik és megkérdezni tőle hogy én bejövök-e még neki de nem tudom igazán hogyan.


Csak így durr a közepébe lehet, hogy nem volna jó ötlet valami tanácsot kérdek!


Bocsi a helyesírási hibákért!


2008. okt. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova, induljon a dolog tök normálisan, mintha baráti találkozó lenne, aztán vidd el vmi nyugodtabb, romantikusabb környezetbe(de nem kell nagy felhajtás, csak legyen oylan mintha kellems helyen akarnál beszélgetnmi vele) és ha érzed, hogy tök jó minden és bedobod a legjobb formád (tom könnyű ezt mondani de próbálj laza maradni, játszd azt magaddal, amit vele, h ez csak egy baráti találkozó semmi több, és a végén kezdj csak arra gondolni, h na mikor jön el a megfelelő időpont) nah szóval ha úgy érzed, h minden jó, akkor vezesd fel valahogy, mondjuk nosztalgiázz a nyárról, h mien jó volt meg minden, meg mennyire megkedvelted, aztán mondd el amit érzel!

rem nem írtam túl összevissza...:)

sok sikert!!!!

és láégyszi írd majd meg ide h mi történt, h mit csináltál végülis!:D

2008. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40/ffi.: Javaslatom:Dúrr bele a közepébe!A szeme közepébe.Mindent,amit ott belül érzel iránta,és úgy gondolod,hogy szívesen hallanná.Akármennyire is titkolják,de a nők odavannak az ilyen vallomásoktól.Ettől is nők ők.Mondandód végén azonban,még mielőtt levegőt vehetne,közöld vele,hogy kap a válaszra 24 óra gondolkodási időt.Hidd el,erre nagy szükség van.Ne félj a kikosarazástól,sokszor más okok miatt kerülik az együttjárást.De egyet garantálhatok neked.Ha kosarat is kapol,még harminc év múlva is felcsillan majd a szeme,ha a családjával együtt szembe megy majd veled az úton.
2008. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két merőben eltérő megoldás elgondolkodtató melyik lenne a jobb választás.

Ha szép idő lesz arra gondoltam elhívom ki a tóra már más nagyon nincs errefelé és ott sétálgatni!

2008. okt. 23. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

40/ffi.: Na látod,ez-az.Nincs erre szabály,képlet,nem lehet előre eldönteni,hogyan legyen majd.Ahogy esik,úgy puffan!-mondották régen az öregek,Isten nyugosztalja őket!

Azt is mondhatnánk,hogy alkalom szüli a tolvajt!Vagyis,turmixold össze a két tanácsot,tégy az első szerint,aztán mikor ott a nagy lehetőség-ha úgy érzed,eljött az ideje-akkor jöhet az enyém.Tudod!Durr bele a szeme közepébe!

Sok sikert,kellemes őszi estéket neked!

2008. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, egyet értek a 40/ffi-vel :) sztem a kettőnk tanácsa tök kompatibilis:D És tényleg nagyon jól esik egy nőnek, ha szerelmet vallnak neki:DDD Sok sikert!!!:D
2008. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!

Írtam neki már most a válaszát várom hogy eljön-e!

Majd ide leírom hogy mi is történt!

2008. okt. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!