Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki? (ne...

Hogy mondjam el neki? (ne legyek bun*ó)

Figyelt kérdés

sziasztok. szóval arról lenne szó hogy van egy barátnöm akinek én vagyok az egyetlen barátnöje. régebben nézzegetük a középiskolákat hogy milyenek stb... és találtunk egy-pár jót... ás ö ugy gondolja hogy együtt megyünk de én más hova szeretnék menni (más fajta) ... hogy mondjam el neki , hogy ne sértödjön meg..tudom hogy eléggé ki lesz akadva de mégis csak az én életemröl nekem kell döntenem. hogy álljak ellent ...alapból is nehezen mondok ellent(nemet) másoknak...

elöre is köszööm:)


2010. szept. 5. 17:44
 1/7 anonim válasza:
100%

ha egy barát nem érti meg hogy a te életed neked kell róla dönteni és ilyen apró hülyeségeken megsértődik akkor az nemis barát.!!!mond meg neki hogy bocsi de nekem az nemjön be én ezt szeretném..lehet tényleg kifog akadni vagy lehet megy utánnad..ha nem is suliba nem hiszem el hogy egy hétvégét nem tudtok össze hozni magatoknak msn telefon intertnek akár hol tudtok beszélni :DD

ne foglalkozz vele lehet ha mész egy másik suliba sokkal megértőbb és koolyabb emberek lesznek ott mint őő.:DDjó tudom hogy szereted a barátnődet de akkor sem az ő kedvében kell járnii:D

2010. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zack válasza:
100%

Pont ezt:)


"Ne sértődj meg. Tudom, hogy eléggé ki vagy akadva, de mégis csak az én életemről nekem kell döntenem."

2010. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 orsybaba88 ***** válasza:
87%
ha a jövődről van szó, ne hallgass senkire, úgy dönts, ahogy Neked jó! ha a barátnőd igaz barát, megérti, h a TANULÁS FONTOSABB! a kapcsolatot tarthatjátok interneten, mobilon keresztül is!! nekem is van egy olyan barátnőm, akivel évek óta csak emailezünk, mert 150 km-re lakunk egymástól. évente 2szer találkozunk, mert ennyi jut, de attól még ugyanúgy szeretjük egymást!!
2010. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet, hogy találtam egy iskolát, ami nekem szimpatikusabb, tudom, hogy egy suliba szeretnél járni velem, te is fontos vagy nekem, de az életemről van szó. Majd MSN-ezünk, sulin kívül találkozunk stb., úgyhogy nem veszítjük el egymást."

Ha igaz barátnő, megérti.

2010. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 margoz ***** válasza:

De ha nem tudod ugy mondani ahogy az elöttem irok javasolták,mert mint irtad nem tudsz nemet mondani,akkor háritsd a szüleidre,mond azt hogy ök döndötték el a suli kérdést.Akkor nem kell félned hogy rád fog haragudni,

Bár nekem is az a véleményem,hogy a saját kényelmét nézi.

2010. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat... és szerintetek mikor mondjam neki? van még fél év..
2010. szept. 5. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már kezdheted adagolni neki, hogy legyen ideje feldolgozni!
2010. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!