Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hisztis .. lettem. Jogtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hisztis .. lettem. Jogtalanul, igaz?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátommal.

Pánikbeteg vagyok és nincs saját életem...Kezdem kialakítani, de még alakulóban.

A barátommal heti kétszer találkozunk, olyankor minden rendben. A két találka közötti időnem chaten ebszélgetünk, reggel, illetve este. Minél több idő telik el, hogy nem látom, chaten annál hisztisebb vagyok, nekem a gép nem ér fel a valósággal.Próbáltam visszafogni magam, nem megy. Egész nap kockul egy játékon, így reggel ezért beszélünk ritkásan, amit megértek. Este viszont sokszor pillezik, 3-4-5 percenként ír vissza(telóról van). Ilyenkor mindig felkapom a vizet, holott a valóságban nem vagyok hisztis.....Próbáltam lenyugodni, de ilyenkor elborul az agyam. Beszéltem vele erről,, és jövőhéten már 3x fogunk találkozni.

Próbáltam, hogy reggel nem jövök fel chatre, de akkor is ilyen a beszégetés. HA találkozunk uzána egy napig tök jó chaten is. Ígyis van néha, hogy teljesen jó, ha érzem rajta chaten keresztül azt a teljes odaadást. Pedig ígyis szeret, személyesen is és chaten is kimutatja, de valami mégse jó és ekattanok. MI lehet velem? MUSZÁJ megodlást találnom, mert a túlzott hisztimmel elértem, hogy ha baja van velem nem mondja el hanem megvárja míg kihisztizem magam.


2012. júl. 25. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt csodálom,hogy még melletted van...
2012. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
IGYEKSZEM változni......Mindnekinek jár egy esély. Én felismrtem a hibámat, és igyekszem....
2012. júl. 25. 22:56
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek*
2012. júl. 25. 22:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszer kiírni oké. Kétszer kicsit kellemetlen. Háromszor már mocskosul idegesítő.
2012. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Gondolom, de mivel szükségem van segítségre, és a környezetemben senkivel se tudom megbeszélni, ezért ki kell írnom magambó, ne haragudj meg. Lehet, hogy idegesítő, de mivel máshonnan nem kapok segítséget, így ide menekülök, elnézést.:)
2012. júl. 25. 23:06
 16/17 anonim ***** válasza:
-.-
2012. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy min játszik. Mert ha pl. wowozik, vagy lolt játszik akkor azt tényleg nem lehet leállítani játék közben. De ha valami singleplayert, és azért nem ír, akkor tényleg nagy kocka. Esetleg ez is lehet egy közös téma, még a végén te is elkezdessz játtszani, és akkor esténként együtt játszhattok :D
2012. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!