Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hisztis .. lettem. Jogtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hisztis .. lettem. Jogtalanul, igaz?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátommal.

Pánikbeteg vagyok és nincs saját életem...Kezdem kialakítani, de még alakulóban.

A barátommal heti kétszer találkozunk, olyankor minden rendben. A két találka közötti időnem chaten ebszélgetünk, reggel, illetve este. Minél több idő telik el, hogy nem látom, chaten annál hisztisebb vagyok, nekem a gép nem ér fel a valósággal.Próbáltam visszafogni magam, nem megy. Egész nap kockul egy játékon, így reggel ezért beszélünk ritkásan, amit megértek. Este viszont sokszor pillezik, 3-4-5 percenként ír vissza(telóról van). Ilyenkor mindig felkapom a vizet, holott a valóságban nem vagyok hisztis.....Próbáltam lenyugodni, de ilyenkor elborul az agyam. Beszéltem vele erről,, és jövőhéten már 3x fogunk találkozni.

Próbáltam, hogy reggel nem jövök fel chatre, de akkor is ilyen a beszégetés. HA találkozunk uzána egy napig tök jó chaten is. Ígyis van néha, hogy teljesen jó, ha érzem rajta chaten keresztül azt a teljes odaadást. Pedig ígyis szeret, személyesen is és chaten is kimutatja, de valami mégse jó és ekattanok. MI lehet velem? MUSZÁJ megodlást találnom, mert a túlzott hisztimmel elértem, hogy ha baja van velem nem mondja el hanem megvárja míg kihisztizem magam.


2012. júl. 25. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég betegsenek tűnsz abból amit leírtál. Viszont tisztellek egy dolog miatt: tudod, hogy hogy kell írni azt, hogy MUSZÁJ :D
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem természetes hogy játék miatt ír ritkán. Ennyi időt szánhatna rád, ennyire kocka nem lehet. Fel szoktátok egymást hívni? Nem segít ha hallod a hangját? Egyébként tökéletesen megértem, hogy ki akadsz néha, csak nehogy a kapcsolat rovására menjen. Ha nem tudtuk többször találkozi, akkor muszáj ezt elviselned.
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:D Igen, ezekre igyekszem odafigyelni:D

Hát betegesnek látom én is. Valóságban minden rendben, de ilyenkor elborul az agyam, ezért kell többet találkoznunk. De mit tegyek? Erre így ráfog menni a kapcsolatunk, de akárhogy próbálkozom nem tudok mit tenni. Volt, hogy kimentem a teraszra lehiggadni-nem hatott. Volt, hogy boxoltam egy boxzsákot-nem hatott....

CSak az hat, ha érzem azt a beszélgetésen, hogy minden ok.

2012. júl. 25. 22:45
 4/17 szamóca.. ***** válasza:
én mégegy dolog miatt tisztellek: felismerted ezt a hibád, és tudod hogy nem normális. látod: felhoztad neki, hogy rosszul esik, és jövőhéten máris egy talival több. nem felháborodva visszavágott hogy ne hisztizz, nem csak ígérgetett mindenfélét. Kell ennél több bizonyíték rá, hogy figyel rád és szeret?:) jó úton haladsz, próbáld visszafogni magad. heti 2-3 tali, pluz napi két beszélgetés mellett ha csak ritkán ír vissza az istenes. van élete, rajtad kívül is, ami így van rendjén. hagyd meg neki ezt a szabadságot, ha játszani akar had játsszon.
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem, sose szoktunk telefonálni. Neki nincs pénz a kártyáján, nekem van, de sose szoktuk egymást hívni.

Megértem mert nem lehetek mindig a nyakán, ha neki a játék a kikapcsolódás akkor megértem....

CSak sokszor van, hogy akármit írok egy smiley a válasza és ezt már énis eltanultam tőle.

2012. júl. 25. 22:47
 6/17 anonim ***** válasza:

#2: "Szerintem nem természetes hogy játék miatt ír ritkán."


Bakker, jatszottal te mar valaha..?


Kerdezo: en azt nem ertem, hogy ha tudtok eloben talalkozni, mi a fenenek kell chatelni?!? Ha szuksegesnek erzed, talalkozzatok tobbszor, beszeld meg ezt vele!


Amugy meg csatlakoznek az elozo valaszadohoz, a leirasod alapjan tenyleg nagyon betegesnek tunsz. Probald elfoglalni magad, takarits, olvass, filmezz, sportolj, setalj, stb. Ne csak a parod jelentse a vilagot szamodra, kulonben egyszer igen kellemetlen vege lesz!

2012. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szamóca, köszönöm.:)

Igen, lehet az a baj, hogy túl rátelepszem. Szó szerint miatta élek. Sajnos mindneki iránt elvesztettem a bizalmam, egy ördögi kör amiben vagyok. Fogok pszichológushoz járni, de "egyedül" nagyon nehéz ez az egész 17 évesen, egy éve tart ez a pánikbetegség vagy depresszió, pontosan nem tudom.

Viszont érte bármire hajlandó vagyok, miatt küzdöttem le egy félelmemet. Teljesen igazad van, hogy szeret, és tudom is. Csak elkattan az agyam, és nem látok tisztán, de igyekszem változni, hisz KELL.

2012. júl. 25. 22:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt írta hogy reggel és este beszélnek. Ez gondolom 2x 1-2 óra. Nagy áldozat lehet félbeszakítani a játékot, igaz?! :) 2. voltam
2012. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
4. válaszoló. Igen, találkozni kellene helyette. Én anno többször felajánlottam, hogy kivonatozom hozzá(7 perc vonattal plusz fél óra séta), de lemondta mindig. Megígérte, hogy az állapotom miatt minden nap sétálunk majd 1-2 órát, de ebből se lett semmi. De most sikerült megbeszélni a három találkát, ennek nagyon örülök. Sajna a héten is csak egyszer találkozunk.
2012. júl. 25. 22:51
 10/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:) Hát este 20tól 22-23ig, néha fél tízig, tőle függ.

Reggeéente 9-10-től 12-13-14-ig, ez változó, de mostanában miattam kevesebbet.

Régebben miattam félbe szakította, de már szerintem nem, legalábbis mivel ritkán ír így vonom le:).

2012. júl. 25. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!