Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket válasszam a barátnőmet vagy a wowot?

Figyelt kérdés

8 órát dolgozom naponta, így hétköznap marad 4-5 óra szabadidőm amit muszáj wowozással töltenem de még így is kevés. Hétvégente játszok éjjel nappal így tudom bepótolni.

Amióta van barátnőm, semmi időm nem marad a wowra, sőt még ő is hisztizik hogy keveset találkozunk.


2012. júl. 23. 13:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az nem fér a fejembe hogy miért muszáj wowoznod? Az csak egy játék, ha unod magad játszol vele 1-2 órát és ennyi. Nem tudom hogy sokan miért játszanak vele órákig szerintem nem olyan jó hogy órákig lekösse az embert. Én feltettem még régen a wowot kíváncsiságból kb 30 percig ha játszottam vele utána töröltem is mert nem kötött le engem. Nekem van barátnőm szeretem őt ha ő átjön szónélkül kilépek a játékból bármivel is játszok. És ezt azért teszem mert tudom hogy ő fontosabb nekem mint a szerelem. Én nem mondom azt hogy wowozz én azt mondom ha van egy kis eszed és nem akarsz egy dagadt pattanásos kocka lenni aki kb 2 évet elpazarolna az életéből akkor hagyd a wowot a fenébe maximum amikor unatkozol akkor játszol vele, mert ezt nem muszájból teszed csak szórakozásból. Ha neked a wow kell akkor tedd azt de akkor utána nehezen fogsz magadnak nőt találni, és a barátnődről meg lemondhatsz egy életre. Szerintem gondold át mit teszel.
2012. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!