Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket válasszam a barátnőmet vagy a wowot?

Figyelt kérdés

8 órát dolgozom naponta, így hétköznap marad 4-5 óra szabadidőm amit muszáj wowozással töltenem de még így is kevés. Hétvégente játszok éjjel nappal így tudom bepótolni.

Amióta van barátnőm, semmi időm nem marad a wowra, sőt még ő is hisztizik hogy keveset találkozunk.


2012. júl. 23. 13:08
1 2 3
 11/21 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Egyertelmuen a WoW! Ha szexre van igenyed ugyis talasz valami fiatal tini lanyt aki ejjel-nappal csak szexelne, egyre tobb ilyen van. Mindegyik hosszukapcsolatot akar de erdekes, belemennek siman az egy ejszakasba. Meg amugy is ha mar megunod a WoWot akkor meg mindig lesz idod csajt keresni!

For the Horde!!!!

2012. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
tudod, az a ciki hogy ez a kérdés felmerült benned... beteg vagy.
2012. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
WoW-ot választ. A barátnődet meg hagyjad elmenni. Had kezdje el az életét egy normális pasi mellett!
2012. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Atomkocka... Mi az, hogy muszáj wowoznod? Egyáltalán szereted te a barátnődet? Én egy lányért képes lennék bármilyen hülye szokásnak véget vetni zokszó nélkül.

Ha neked egy hülye játék többet ér, mint a mástól kapott szeretet, akkor csak gratulálni tudok...

Válaszd a wowot, mert úgyis azt fogod, ha normális lennél,akkor nem kérdezted volna ezt. A barátnődnek meg kívánom, hogy helyetted találjon valaki olyat, aki NORMÁLIS életet él és őt szereti, nem ilyen hülye játékokat!

2012. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nemértem mért mondja mindenki h a wowot válaszd én aztmondom töröld wowot és menny bocsánatot kérni a csajodtól happy end
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
tudod, wow az élet... :D:d
2012. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13:56 ezekkel a tini ribikkel csak az a gond, hogy csak a ¨helyes pasik¨ kellenek nekik. Aki átlagos, vagy ronda, annak csak a játék marad.

Nekem nem lehet barátnőm, mert ronda vagyok, tehát csak maradhatok a gta-nál

2012. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A barátnőd jobban járna, ha a WOWOT választanád, miután megfordult a fejedben ez a kérdés
2012. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A paladinod mindig ott lesz, míg egy nő bármikor lapátra dobhat :)
2012. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Kényszerít valaki arra, hogy wow-ozz? Ott állnak mögötted egy sörétessel és kényszerítenek, hogy már csak azért is játszanod kell? Mert szerintem nem. Ha mégis, akkor menj rendőrségre és jelentsd fel az illetőket.


Ha meg csak belső kényszer, akkor menj orvoshoz, mert ez már szenvedélybetegség, amit kezeltetni kell!

2012. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!