Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éves kapcsolatom döglődőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kapcsolatom döglődőben van, közben új szerelem is lenne az életemben, de nem tudom, hogyan mondjam meg a családomnak?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, a párom 20 évvel idősebb nálam. Ő nem akar gyereket, én meg most jutottam el odáig, hogy baba nélkül üres az életem. Az új lehetőség a szerelemre korombéli, vele akár családot is el tudnék képzelni.

Szeretném lezárni a korábbi kapcsolatot, de félek attól, hogyan reagálna a családom (szülők, testvér, barátok).

Mit javasoltok?


2012. júl. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
azt tedd ami neked jó, ne a családod döntse már el, hogy mitől leszel boldog
2012. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak azt tedd ami neked jó!

Gyereket szeretnél de a párod aki most az 50 éveiben jár érthető a kora miatt hogy nem akar gyereket..

2012. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így:


"6 éves kapcsolatom döglődőben van, közben új szerelem is lenne az életemben"

2012. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még csak azt kéne, hogy a családom, barátaim szabnák meg, hogy kivel legyek boldog. Ha mérgesek is lennének (bár ez elég érdekes lenne, miután a te boldogságodnak kéne lennie az elsődlegesnek) az elmúlik, főleg, ha jön az gyerek, unoka.
2012. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először zárd le a régi kapcsolatod, utána mondd el az újat. ha úgy adjátok be, hogy szakítás után jött a másik, akkor nem szólhatnak semmit szerintem.
2012. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos meg fogják érteni és nem hiszem hogy a családod nem örülne majd egy uj kis családtaganak szoval tuti megértik majd. Meg eleve nehogy veszni hagyd az esteleges igazit egy jövö nélküli kapcsolat miatt. Nem a családodnak kell eldönteni hogyan éld a életedet és nem is szabad miattuk benne maradni a rossz kapcslolatban. Teljesen megértem hogy nem tudod elképzelni az életedet gyerek nélkül, ez igy normális. Remélem boldog leszel és ugy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd.
2012. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok csak férfiként.

Mivel a gyerek nem nehezíti a lépést ezért én a hirtelen lépést javaslom. A mostani pároddal leülsz és elmondod neki, hogy ez ami most van az már üres. (Szerintem a jövőbeli szerelmet hagyd ki a sztoriból ebben a lépésben.)

De azért tervezz előre hova tudsz költözni/ő hova tud költözni ha tiéd a lakás, mire tartasz igényt a háztartásból. Készülj fel a lehetséges kérdésekre, s inkább menj elébe. Készülj egy kicsit hosszabb beszéddel, hogy legyen ideje átrágni a dolgokat. De azért azt is tudd, hogy ez nem fogja őt meglepetésként érni, hiszen ugyanabban a kapcsolatban él mint te. A család és a barátok kérdése már harmadlagos. Életed csak egy van. S azt döntsd el, hogy ezt milyen minőségben akarod folytatni a hátralévő 30-40 évben...


Az én helyzetem egy kicsit bonyolultabb mint a tiéd, de az első lépésen már túl vagyok.

2012. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!