Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes lett a barátnőm. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a barátnőm. Én nem akarom megtartani, ő pedig igen. Ilyenkor mit tehet egy fiú? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk azt mondta, hogy nem lehet gyereke, mivel az anyja erős nyugtatókon élt amikor terhes volt vele. Előttem csomó fiúval volt már, és sose védekezett egyikkel se, és nem lett terhes. Összejöttünk, lefeküdtünk, erre 2hónapra rá már terhes is. Pont akkor jött a hír amikor már szakítottunk. Láttam róla orvosi papírokat, szóval 100%, hogy terhes. Én el akarom vetetni, mert már nem vagyunk együtt, és nem akarok gyerektartást fizetni egész életem keresztül. De ő meg vallásos, és neki ez gyilkosság, ezért azt mondta, hogy akkor is felneveli ha nem vagyok mellette. Találkoztunk is, akkor személyesen győzködtem, de már gondolatban a babakocsit tolja és nem bírok vele. Anyukája szintúgy be van lelkesülve, szóval már kerülöm is őket. Nem tehetnék valamit, hogy ne kötelezhessenek gyerektartás fizetésére??? Mi tévő legyek?
2012. júl. 22. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Lemondasz a gyerekről, majd hivatkozz arra, hogy akaratod ellenére akarja megszülni.



OFF: ha olyan vallásos lenne, nem kefélne össze-vissza védekezés nélkül. Amúgy vizsgáltsd ki magad, lehet összeszedtél valami nemibetegséget.

2012. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Először is szerintem menekülj ebből a kapcsolatból.Zűrös családi háttér,genetikailag hordozott mentális zavarok.Másodszor mondj le a gyermekről,fizetned ugyan kell de tudd be inkább tanuló pénznek mint,hogy egy ilyen nővel élj.Csak a jövődre gondolj.
2012. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
jah,ilyenkor az szokott lenni,hogy már akkor terhes volt mikor veled összejött vagy volt másik pasija is.és ne csodálkozz ha nem 9 hanem csak 6 honapra szüli a gyereket.
2012. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!