Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két csíkos lett a tesztem,...

Két csíkos lett a tesztem, viszont ment már el babám. Ilyenkor az elején mit kell szedni, ami segít megtartani a babát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 08:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem lombikkal lett babám.

Utrogestén hüvelykapszulát adnak, ír fel az orvos, ami olyan hormont tartalmaz.3x2 vagy 3x3

De, hogy adnak e recept nélkül, azt nem tudom.

2009. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem adnak recept nélkül,menj orvoshoz.Ő felírja a megfelelő bogyót.Addig is pihenj sokat!Ja és gratulálok!
2009. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos dolgozom estig,az ünnepek miatt pedig nem lesz gyógyszertár sem rendelés...:(
2009. dec. 24. 09:04
 4/18 anonim ***** válasza:
azt fogsz kapni valószínűleg amit az első írt, addig is próbálj pihenni, mást nem tudsz tenni, recept nélkül pedig nem kapsz sajnos semmit ami segítene, de ne aggódj az a lényeg!
2009. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia! Szed a terhesvitamint!

Az előző babád való színű azért ment el mert beteg lett volna ha a világra jön,DE ez nem azt jelenti,hogy ez a tündérke is feltétlen elmegy.

Ha nincs semmi gond akkor ne azon rágódj, hogy jaj el fog menni,próbálj pozitívan gondolkodni és inkább azt mondogasd magadnak, hogy NEM LESZ SEMMI GOND A BABÁVAL!

Pihenj sokat és élvezd a terhességed és a karácsonyt mert te kaptad a legszebb ajándékot a kis pocaklakót!!!!

Ne negatív dolgokon gondolkozz mert ha valamin sokat gondolkozol az be fog teljesülni!Csak pozitívan!

Gyönyörű Karácsonyt és baba várást kívánok neked!


Kriszta 2 kis lány boldog anyukája.

2009. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességed!

Sajnos dolgozom,nem tudok sokat pihenni,de terhes vitamint vetettem férjemmel.

Boldog Karácsonyt neked is!:)

2009. dec. 24. 11:25
 7/18 anonim ***** válasza:
ugyanez...:( nemrég halt el a terhességem..azóta nem sikerül...pontosabban remélem a Jézuska azt hozza...de már most félek mi lesz. Dokihoz januárig nem tudok menni.....iszonyat volt elveszteni az előző babát...9 hetes volt...
2009. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rózsaszínes folyásom van...lehet,hogy kár volt előre örülnöm...:(
2009. dec. 24. 14:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!11:15 vagyok!

Na mi van veletek?

ugye minden rendben?

Drukkolok nagyon értetek!

2009. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igyekeztem pihenni egész nap,most éjjel dolgozom,holnap szintén pihenés,27-én reggel pedig megyek dokihoz.

Szedem a Gravidát,magnéziumot,folsavat,minimális barnázás viszont még van. Reméljük,hogy minden rendben lesz,nagyon szeretnénk már ezt a kis angygalkát!

Köszönöm,hogy érdeklődtél felőlem! Remélem szépen telik a karácsonyod!:)

2009. dec. 25. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!