Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két csíkos lett a tesztem,...

Két csíkos lett a tesztem, viszont ment már el babám. Ilyenkor az elején mit kell szedni, ami segít megtartani a babát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos minden rendben lesz!

Nekem ez első lányomnál(19 hónapos) semmi gond nem volt az egész terhességem úgy ment a fogantatástól a megszületésig ahogy az a nagy könyvbe le van írva.De a második kislányom(most lesz 3 hónapos) a terhesség elején kb:5-6 hetes lehettem amikor elkezdtem vérezni azt hittem elment a drágám elmentem orvoshoz és akkor mondták, hogy heamatoma van a petezsák mellett pihenem kellett és utrogestánt szednem!

Ezek után amikor ez rendbe jött jött egy 3.1mm-es nyakiredő vastagság ami down gyanús lett.amikor a különböző vizsgálatok után valamennyire megnyugodtam jött egy újabb barnás folyás amire megint kaptam gyógyszert ekkor már kb 23 hetes lehettem, aztán a terhességem vége felé több volt a magzatvizem mint ami normális, és ezek után 5 ctg-ből(hetente egy)4 rossz volt így 38 héten megcsászároztak és a lényeg amiért mind ezt leírtam EGÉSZSÉGES KISLÁNYOM SZÜLETETT!!!

Tehát a regényemmel csak azt akartam mondani nem lesz semmi gond!

Bocsi ha hosszú lett!

Minden rendben lesz!

Drukkolok!

Én vagyok aki kérdezte a komented után hogy vagy!

Kriszta.

2009. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves Kriszta!

Örülök neki,hogy végül minden rendben alakult a kiscsajoddal.:) Vigyázz is rá nagyon!!!

Remélem az én kis tündérkém is erősen kapaszkodik és jó helyen van,folyton mondom neki,hogy maradjon,mert már nagyon várjuk.

Sajnos csak holnap után tudok menni dokihoz,addig kitartok...

2009. dec. 26. 13:40
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem 9 hetesen ment el tavaly decemberben, minden jel nélkül. Áprilisban megint teherbe estem, nem akartam orvoshoz menni a 8. hétig, de a 6. héten barnázni kezdtem, így mégis elmentem. Utána a 14. hétig barnáztam 2*1 Utro mellett, de a picikém még mindig megvan.

Szóval a barnázás sem jelenti mindig a legrosszabbat. Azért jó volna sokat pihenni...

Sok egészséget nektek!

32+5 hetes kismami

2009. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Jó dolog pozitívumokat is olvasni ennyi negatívum után! Gratulálok a babához és sok boldogságot kívánok nektek!:)

Tegnap este volt vér is a barnában,ezért gyorsan elrohantunk az ügyeletre,ahol semmit nem csináltak velem...de ez már egy új kérdésem témája lesz!

Magyar egészségügy!:( No comment...

2009. dec. 27. 10:35
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia Kriszta vagyok!

Hogy vagy?

Voltál azóta másik dokinál?

2009. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen,mivel bevéreztem és elment...

Megyek kaparásra...:(((

2009. dec. 29. 08:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia Kriszta vagyok!

Nagyon nagyon sajnálom!!!!!!!!!!

Kérlek ne adjátok fel biztos vagyok benne, hogy a kis angyalkátok már várja mikor foganhat meg!

Sok erőt és kitartást kívánok a továbbiakban!

Össze fog jönni!!!!!!!!

2009. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már itthon is vagyok.

Köszönöm kedves szavaidat,jól esett! Remélem én is,hogy a kis kötelező pihi után összejön,már nagyon várjuk!

Boldog Új Évet nektek!:)

2009. dec. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!