Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a párotok megcsalt es csak ezutan jott ra hogy talán te vagy az élete párja?

Figyelt kérdés
Amikor már elveszitett? Ereztétek hogy kiégett a kapcsolatotok de szakítás után rajottetek hogy o volt az igazi? Ilyen storykra lennek kivancsi
2012. júl. 21. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen amikor elvesztett rájött hogy én voltam neki az igazi, fenyegetett hogy megöli magát ha nem megyek vissza mindent megprobált de hiába már nem tudtam szeretni
2012. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem ilyennel nem fenyegetett, inkabb ovatosan kozeledik hozzam. En még mindig szeretem es ugy érzem o is, de ezek utan nem tudom hogy tudnak megbizni benne. O mar evekrol beszel, hogy o megvar engem stb. De ezek utan a szuleim is tiltanak tole, meg is értem...
2012. júl. 21. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok hát igen a bizalom az alapja egy kapcsolanak és ha egyszer megtette meg fogja később is lehet nem most hanem később .. nekem már osztotta hogy pedig el akart venni meg gyerekeket meg minden .. de hiába rábeszélhetetlen voltam hogy még egyszer megprobáljuk
2012. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tanácsot vársz, szerintem ne kezd vele ujra találsz majd ennél jobbat hiába igérget füt fát attól még volt ami volt és ezekután nem csak hogy nem megbizható de ezzel bebizonyitotta mennyire szeret... ha tényleg szeretett volna akkor nem tesz veled ilyet, hanem egy csaábitó pilanatban is inkább arra gondol vajon mit érezne a barátnőm ha megtenném és kiderülne..
2012. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megcsaltam a volt barátnőmet egy csókkal, azokban az időkben nem éreztem magam szerelmesnek.


Visszafogadott, próbáltam neki bizonyítani, de valahogy már feladta magában a dolgot. Nagyjából az esetre 3 hónapra szakított velem, mert nem ment neki.


És igen, megcsalás után jöttem rá, hogy igazából mennyire szerettem és mennyire rohadtul nem akartam őt elveszíteni.


Nincs jogom azt mondani, hogy ne próbáljátok meg, igazából egyik kapcsolat sem egyforma és miért ne működhetne, ha másnak nem működött?


DE CSAK AKKOR kezdj bele, ha tudsz új lappal nyitni felé. Én minden héten megkaptam a saját kis adagomat, igazából még így 4 és fél hónappal a végleges szakítás után sincs önbizalmam, annyira ráment erre a dologra.


Szóval összefoglalva: bármekkora görény szemétláda is volt, biztosan szeret, ha megy utánad szakítás után is. De ha rám hallgatsz, minimum 1-másfél hónapig ne gyere újra össze vele, de ne is legyél vele távolságtartó annyira. Ha feladja, akkor nem is szeretett.

Ha pedig úgy érzed, hogy nem menne neked az újra bízás, akkor inkább ne raboljátok egymás idejét.

2012. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit: hülyeség az, hogy aki egyszer megteszi, máskor is meg fogja. Ez rohadtul nem törvényszerű.
2012. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ha egyszer megcsalt téged,mindig benned lesz a kétely..nem fogsz tudni igazán bízni benne..sőt még másban is nehezen..és szerintem ha egyszer megtette újra meg fogja.. szóval szerintem adj időt magadnak és keress mást, olyat, akivel tiszta lappal tudod kezdeni
2012. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen...a srác a dolog után két év múlva felhívott, hogy még szeret (kiderült, hogy maileket is küldött egy régi mailcímemre amit már nem néztem). 7 évvel az eset után is azt állítja, hogy engem keres minden lányban.


Volt egy másik is, aki dobott, majd két hét múlva mással volt, egyébként 5 és fél évig voltunk együtt...két hónap múlva meg már könyörgött, hogy jajj de szeret...nagyon bereccsent, fél évig könyörgött nekem, de egyszerűen nem tudtam volna ezek után újra vele lenni, bennem mindig feljött volna a bizalmatlanság, meg az, hogy hogyan viselkedett velem.


22/L

2012. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!