Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok vele, 19éves vagyok..

Az utóbbi 2hónapban nagyon eltávolodtunk egymástól, bulizni járt ő is , én is, elhanyagoltuk egymást, már majdnem szakítottunk is.. Múlthéten keresett fel,hogy szeret,és rájött,hogy nem akar elveszíteni, és legyünk együtt..

Megbeszéltük a dolgokat, kibékültünk, minden "rendben.."

Soha nem volt gond a bizalommal,de most nem tudok bízni benne..Én nem csaltam meg,de nem tudom,hogy ő kivel- és mit csinált a 2hónap alatt... Azt mondja,nem csinált semmit,a megcsalás a gyáva emberek mutatványa.. De annyira tartok tőle,hogy mi van,ha megtette? Nem tudok a szemébe nézni,úgy érzem,átver! Volt veletek ilyen? Hogy lehet ezen túllépni?:( Szeretem,még mindig.. Ha egy pasi megcsal,utána ugyanúgy ölelget,puszilgat, stb....? vagy elhanyagol? Hogy viselkedik?köszönöm!


2011. szept. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megàllapitani, hogy megcsalt-e. ha szereted bizzàl benne. Talàn ràjött, hogy többet jelentesz neki, mint a bulizàs.
2011. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,ezt ő is mondta,hogy mindennél többet jelentek neki, de egyszerűen nem tudok hinni neki..:(

Szeret,mert ha nem szeretne,akkor nem lenne velem,végül is,amit tőlem megkap,megkaphatja bárkitől, de félek,hogy mi van,ha más is volt?

Vagy bízzak benne,és verjem ki a fejemből?:( nehéz..

2011. szept. 20. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

én is éreztem már ilyet, ő hiába mondta hogy nem csinált semmit én nem hittem el és már annyira elhitettem magammal, hogy megcsalt, hogy ez lett a kapcsolatunk veszte. Teljesen bele hülyültem a megcsalás témába.

Szakításunk után pár évvel mikor találkoztunk, akkor is mondta, hogy soha nem csalt meg. Már bánom, hogy ilyen gyökér voltam akkor és rettentő idiótán viselkedtem.



Hogy hogy lehet ezen túllépni, azt én sajnos nem tudom, nekem nem sikerült.

2011. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam,hogy akkor otthagyná a telefonját?

e-mailjaira, skype-ra, mindenhova tudom a jelszavát..

2011. szept. 20. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én apárommal 4 évig voltunk együtt egy hónapja szakítottunk..tudod mi volt az oka? elhidegültünk állítólag...nos a valódi ok az hogy össze ismerkedett egy másik csajjal és addig amíg nemvolt biztos velem volt :) Hozzáteszem mielőtt szakított egy nappal még összeköltözés igy szeretlek úgy szeretlek, nyaralás lefoglalva dejó lessz ezmeg az:) Igérgetés magyarul:) utánna szakítás..nesze neked szeretet:D Remélem veletek nem igy fog történni ez csak saját tapasztalat...tudnak hazudni ha akarnak..nagyon is jól :/
2011. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így látatlanba szerintem megcsalt, de valószínű nem volt olyan jó, mint veled, ezért akarja visszasírni magát. Szerintem ne feszegesd a témát, felejtsd el, és maradj együtt a sráccal.


23/L

2011. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiúknak amúgy kellenek a kalandok, így kell őket szeretni.


23/L

2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!