Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gázoos ha 14 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikcsoo kérdése:

Az gázoos ha 14 éves vagyok és még nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés

lenne olyan, aki járna velem.. de ő nekem nemtetszik.. aki meg tetszik, nem akar velem.. és hát barátnőim már jártak jó pár fiuval.. mit tegyek?


14/L


2012. júl. 21. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedvesem én 24 éves fiatalember vagyok és nem volt részem semmiféle párkapcsolatban. Na ez gázos. De, hogy te 14 évesen még nem, az nyilván nem probléma.
2012. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Azt ami jó neked! Ne foglalkozz másokkal, csak azt csináld ami neked jó és akkor amikor akarod!


Csak azért meg pláne ne járj egy fiúval aki nem tetszik, hogy elmondhasd van pasid. Ez a sráccal szemben sem lenne tisztességes. Bár ezt a lehetőséget nem írtad, de gondoltam azért megemlítem.

2012. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyenesen jódhidrogén.
2012. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még én sem, de nem baj. Ráér az. 14/L
2012. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. olyannal nem járnék, mert ha én járnék valakivel, az azért lenne, mert szeretem. lenne rá lehetőségem, de csak ezokból nemfogom őt sem tönkretenni..mármint értitek:/ ha nemszeretem.. én csakis olyan emberrel járnék, akit tiszta szivemből szeretek.. de mivel annak az illetőnek a legjobb barátnőm kell..hát ez van(: majd lesz jobb.. amugy is.. szerintem fiatal vagyok még az igaz szerelemhez..
2012. júl. 21. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen még nem is akartam, sőt volt egy fiúbarátom, akivel szerettem lenni, de mindig féltem tőle, h nehogy kapcsolatot akarjon. Még a csókolózást is undinak találtam, de lehet bennem volt a probléma. :)
2012. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

18L vagyok

2012. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet jelentkezni csajok :D 15f
2012. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen gázos,nekem 6 évesen volt az első kapcsolatom, és 8 évesen vesztettem el:S:S:S
2012. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
# 7 :DDDDDD
2012. júl. 21. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!