Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez hogy 13éves vagyok és még sosem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
Mindenkinek már volt pasija a suliban de nekem még sosem. És nagyon tetszik egy srác de azt sem tudom hogy hogy mondjam el neki hogy tetszik
2010. aug. 24. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
sz*pd le
2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

nagyon gáz ennyi idősen már egy csomó fiúdnak kellett volna lennie h legyen összehasonlítási alapod

10-15 fiún már túl kéne lenned...

2010. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen normális, hogy nem volt még barátod. Nem korfüggő és tökmindegy, hogy mi van manapság, szerintem nem normális, ha 13 évesen valakinek pasija van. Ha tetszik neked a srác akkor éreztesd vele, de nyomulj túlzottan, próbálj beszélgetni vele tök általános dolgokról, aztán majd magától adódik, hogy lesz-e valami vagy sem.
2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Orálkulum ***** válasza:
78%

azért nem vagy normális, mert feltetted ezt a kérdést :)

hadd találjam ki, borsod-megye? :))))

2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Még sok évig normális is marad.
2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kedves Orálkulum :D Kikérem magamnak ezt a borsodi dolgot :D 16 évesen volt előszőr barátom és vele is két évig voltam együtt szóval nem mindenkinél így megy. Bár el kell ismernem, a közvetlen környezetemben is elég érdekesek a helyzetek ebben a kategóriában :/
2010. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ugy a kis 3.1415...edre es tanulj majd lesz pasid miutan lesretsegiztel hidd el nem maradsz le semmirol legfeljeb nehany bunkorol aki jol kihasznalna de ha neked ez kell csak tard szet a labad es jonnek majd zomevel ;)
2010. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez full gáz.. valami gond van veled!!
2010. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
tejóég! teljesen normális.. nem is értem minek kezdik manapság ilyen korán.. mire jó az? én is már elmúltam 15 mire barátom lett. ne görcsölj rá! csak lazán. még bőven ráérsz pasizni később.. addig is örülj h nincs szerelmi bánat, meg a sok sond és baj a fiúkkal..:)
2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen volt először barátom, azóta már a férjem. 13 évesen én még tanultam, olvastam, nem pasiztam. 13 évesen még gyerek vagy.
2010. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!