Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez hogy 13éves vagyok és még sosem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
Mindenkinek már volt pasija a suliban de nekem még sosem. És nagyon tetszik egy srác de azt sem tudom hogy hogy mondjam el neki hogy tetszik
2010. aug. 24. 11:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

igen tudom..de mindenki járt már valakivel én meg még azt sem tudom milyen az és olyan jó lehet kézenfogva sétálni a pasiddal de azt sem tudom hogy az milyen :S

2010. aug. 24. 11:26
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez a mindenkinek volt csak nekem nem akkor butaság már ne haragudj :D Kit érdekelnek a többiek? 16 vagyok és még sosem volt barátom. Na ehhez mit szólsz? :D Nem maradtam le semmiről xD Nem vagyok elviselhetetlen személyiség és nem vagyok csúnya se. Egyszerűen nem jött még az a valaki. Azért mert mindenki van ezért legyen nekem is alapon járhattam volna már akárkivel... Az érzést meg majd megtapasztalod xD Ráérsz még, foglalkozz inkább mással. A környezetednek meg üzenem hogy elég szomorú hogy már ennyi idősen pasizni kell :D Remélem jól kihasználják és eldobják őket :P xD *ördögi kacaj*
2010. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Berlin ***** válasza:
Változnak az idők, nálunk az érettségi idején az osztály 80% szűz volt :D
2010. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nemszámít...nemgáz...ne érdekeljenek mások! osztályomba 13 lány volt(8.osztály vége, 14és féléves voltam akkor)...én voltam az utolsó, vagy utolsó előtti akinek lett barátja! de nem a többiek miatt, hanem magam miatt és ő miatta:D azóta 4 hónapja együtt vagyunk és szeretjük egymást....nyugodtan várhatsz még, nem baj ha kicsit később kezded..:)sok csalódástól megkíméled magad, bár ami késik nem múlik!
2010. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak kislány. 20 évesen még senkivel sem jártam.
2010. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

szerintem terhes vagy



bazz az a normális ha egy 13 évesnek még nem volt senkije

-_-"

2010. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na ekkora baromságokat se hallottam... Én is 13 éves vagyok és nekem se volt pasim. És ezt figyeljétek! A nővérem 17, és neki sem! És nem csak neki, az osztályának a negyedének nem volt... Szóval tökre nem gáz szerintem. Inkább az, ha valaki ilyenkor már túl van vagy 20 fiún. Főleg, ha csak azért jártak, hogy menők legyenek. Mert nap, mint nap ezzel találkozok :S
2010. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen, normális. 13 évesen szerintem ne a pasizáson járjon az eszed. Nem is értem, hogy ennyi idősen, amikor az ember fenekén még ott a tojáshéj, miért az a legnagyobb problémájuk, hogy legyen pasijuk/barátnőjük. Mindennek eljön az ideje, ne siettesd.

Nekem egyébként 16 évesen volt az első barátom, de képzeld csak, szüzen érettségiztem! És érdekes, semmiről sem maradtam le.

2010. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
jaj, de öreg vagy!!! Nem normális, ááá, most mi lesz? Bakker, kicsikém, persze, hogy normális! Sőt, így is a jó, hogy nincs még senkid. Ráérsz, még van időd!!!!!!
2010. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok nekem sem volt még 1 pasim se ...Osztársaimnak néhánynak voltmár! De nemizgat ha ugyérzem h vkit szeretek me gmidnen majd azzal mondjuk volt már rá példa... és majdnem összeis jöttme vele csak összevesztünk na de ezm1 ez nem ide tartozik.. szóval nem gáz ez a te életed, ne törődj mással !!=)
2010. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!