Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha még nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és még nem jártam senkivel. Tudom, hogy most mindenki azt fogja mondani, hogy az a gáz, ha már jártam volna valakivel ennyi idősen, de nem ennyi az egész. A baráti körömből szinte mindenkinek volt már pasija, smárolt valakivel, szinte csak én nem. Tudom, hogy fiatal vagyok, de nem értem, hogy mi az amit "elrontok" és mért nem érdeklődik irántam senki. Nem vagyok bányarém, nem vagyok bunkó. Szerintetek gáz? (indoklás is jöhet ;) )
2011. ápr. 11. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
képet
2011. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én undorítónak találom,ha egy ilyen kis 10-13 éves pi.csák már "smárolnak" és "pasiznak"(de utálom ezeket a szavakat).Szerintem tökre nem gáz! Értékelendő! 12|L

2011. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

8. utáni nyáron jöttem össze az első pasimmal és egy évig jártam vele. szoval nem vagy sem elkésve sem lemaradva semmivel. azok a lányok akik 12évesen már "smároltak" rendszerint vagy ribancok lesznek, vagy később elmondhatják magukrol h várhattak volna még. persze most még erre büszkék, mert azt hiszik nagy szám. pedig a fiuk többsége a szolid visszafogott lányokra bukik. aki megvárja a megfelelőt mielőtt megtanul smárolni...


szoval sztem nem gáz, várd ki azt a pasit aki megküzd a szeretetedért. és kiérdemel!

2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 14 éves vagyok és most van az első barátom és ő ezt tudja, hogy nekem ő az első... szóval nem gáz.:)
2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem,hogy szerintem nem vagyo csúnya,szóval nem azért írtam ilyeneket az előbb..12|L voltam.
2011. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, és szintén nem jártam senkivel.
2011. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod őket utánozni?

Sajna, te vagy a normális.....

Ha 10 év múlva visszanézel és eszedbe jut hogy mit éreztél, gondoltál most, ki fogod magad röhögni...hidd el...

2011. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szia :)

Szerintem egyáltalán nincs ezzel semmi baj :) mindennek eljön az ideje :) Örülj hogy nem csalódtál eddig pasiban, és törekedj arra hogy ez ne is történjen meg. Annyi az egész hogy még nem találtad meg azt akivel összeillesz...mások pedig beérik olyannal aki éppen tetszik nekik és az körülbelül pár hétig vagy 1-2 hónapig tart...

persze vannak akik szerencsések ebbe :D

de ne akard elsietni :)

2011. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az mondjuk igaz, hogy a legtöbb barátom valóban kicsit úgy viselkedik, mint egy k.rva.
2011. ápr. 11. 16:34
 10/15 anonim válasza:

egyeltalán nem gáz. azokból a lányokból pedig rendszerint olyanok lesznek, akik megbánták, hogy ilyen fiatalon belevágtak a dolgokba.:DD am meg 13 évesen a járás nem azt takarja mint mondjuk egy 16-17 és idősebb éves pároknál, habár manapság már ki tudja.. mellesleg még én sem voltam senkivel kapcsolatban, pedig nem vagyok csúnya, egyeltalán nem. habár én inkább játszadozni szeretek a fiúkkal, mint kapcsolatban lépni.:D sok baj van velem, mert mindig az elérhetetlen kell.:) szóval ne akarj azokra a lányokra hasonlítani, maradj meg önmagad és hogyha tetszik valaki, akkor kezdeményezz finoman, de a korobeli fiúk még elég éretlenek. :)

15/L

2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!