Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy-hogy nem sikerült még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy nem sikerült még senkivel sem összejönnöm?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Eddig bárki próbálkozott nálam azok nem jöttek be, vagy a külsejük, vagy a korkülönbség (nálam ebben a korban már 1 év is soknak számít) miatt. Akikre pedig hajtottam azokkal meg nem jött össze. Mindig felénél megakadt a dolog. Másik szerint is jóképű vagyok, van humorom, és mindenki meglepődik, hogy milyen kedves vagyok, mert első látásra egy beképzelt f@sznak tűnök, bár ez ellen próbálok tenni. Az lenne a kérdésem, hogy mit tudnék tenni? A mércét nem viszem már lejjebb, mert aki nem jön be az általában mások szerint is hülye, vagy csúnya, így nem én vagyok túl válogatós. Segítsetek!! SOS
2011. szept. 11. 00:30
1 2
 1/15 Mertmiertne?? ***** válasza:
100%
2011. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mutass képet :D

amúgy mért szakadtak félbe azokkal a lányokkal a kapcsolatod akiknél bepróbálkoztál?

2011. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne parázz én még most sem jártam senkivel sem, 20éven túl vagyok már, de kezd elegem lenni, prostihoz fogok menni, mert már nem bírom tovább.
2011. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. : amint írtam nem vagyok ronda. Nem azért mert nem érzem magam annak, hanem mert mások is így látják. de mindegy hagyjuk. csak tételezzük fel, hogy nem vagyok az :)

2. : Nem tudom. Általában mindig úgy kezdődtek, hogy ők érdeklődtek irántam eleinte, aztán egyszer csak mintha megunták volna és mindig rájuk kellett írnom, majd egy idő után szánalmassá kezdtem válni magam szemében és abbahagytam

3. : Nem a szexel van a gond meg az ilyenekkel, mert ha ugy van elmegyek egy pics*rázó discoba. Én is szűz vagyok, de ez nem annyira érdekel, hogy különösebben foglalkozzak vele. Én inkább akármilyen b*zisan hangzik, de olyan kell aki odabujik mellém, akivel csillagokat nézek, kűzdhetek az apja elismeréséért, ilyenek..

2011. szept. 11. 00:42
 5/15 anonim ***** válasza:
*-* cuki vagy
2011. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ismerős szitú, csak ilyenkor azt nem értem hogy maga z unalmasság honnan ered? szval miért van az hogy a legtöbb csaj unalmasnak tart? van egyáltalán olyan amelyik nem..

vagy azért vagy unalmas mer számodra is unalmas a csaj:\


am átéltem már olyat én is ami a 2es pontba van ,tök sz.r

18f

2011. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De jó már neked, hogy ez a legnagyobb problémád! még nem találtad meg a hozzád illőt. Ennyi. Majd jön. ráérsz még.
2011. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ettől független még szingli :/ de köszönöm. Az a baj amugy, hogy általában úgy vagyok vele, hogy mindig van egy lány akibe szere**** vagyok és a többire nem nagyon tudok ránézni, de ara a csajra meg nem írok, köszönök rá, mert tudom, hogy elk*rnám. És így mindg feszengek, merthát nem tudok mit csinálni, aztán ilyenkor jönnek a f*szságok.. de mindegy. Inkább a következő kérdésem az lenne, hogy mit tehetnék, hogy lehessen valami. De valami egyedi válaszra lenne szükségem, mert a "rázd meg magad, írj rá" nem mindig működött. :/
2011. szept. 11. 00:49
 9/15 A kérdező kommentje:
az unalmasság a túlzott megfelelés vágyból ered talán. ezen tudnék változtatni. Az pedig, hogy ez a legnagyobb problémám. Nem azért, de most ponthogy a saját korosztályomat és ezzel magamat is kritizáljam úgy gondolom, hogy egy 16éves srcnak ezen kívül milyen problémája lehet? Vagy kellene lenni? az, hogy teherbe ejtette a szomséd csajt? Vagyhogy drogozik, meg iszik? Szerintem erre találták ki ezt az oldalt. Bocs, ha csalódást okoztam, de ez jobban érdekel minthogy hogyan szívjam fel a kokaint, vagy hogy fussak el az uzsorások elől
2011. szept. 11. 00:55
 10/15 A kérdező kommentje:
amugy szerintem már megtaláltm a hozzám illőt, de beégtem nála, meg megharagudott rám. Egy éve nem beszéltünk és ha feljön a téma mindig hozzá lyukadok ki. Újból szeretném kezdeni vele, de nem tudom hogyan. Nem akarom elrontani, mert szerintem nem lenne több esélyem. Ha egyáltalán így van. Nemtudom.. :/
2011. szept. 11. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!