Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha még nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és még nem jártam senkivel. Tudom, hogy most mindenki azt fogja mondani, hogy az a gáz, ha már jártam volna valakivel ennyi idősen, de nem ennyi az egész. A baráti körömből szinte mindenkinek volt már pasija, smárolt valakivel, szinte csak én nem. Tudom, hogy fiatal vagyok, de nem értem, hogy mi az amit "elrontok" és mért nem érdeklődik irántam senki. Nem vagyok bányarém, nem vagyok bunkó. Szerintetek gáz? (indoklás is jöhet ;) )
2011. ápr. 11. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, ha budapesti vagy. 24f
2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16:57 nemvagy kicsit pedo?
2011. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem 19 évesen lett először barátom.


Ne azért akarj barátot magadnak, mert mindenki más is csinálja, hanem mert őszintén vágysz rá! És ez nem biztos, hogy éppen ekkor, ebben az életkorban létrejön. Nekem 15-16 évesen jött egy nagy plátói szerelem, majd egy 18 évesen, és végül 19 évesen végre összejött a kapcsolat.


Ha úgy érzed, hogy van olyan fiú, aki tetszene, akkor próbálkozz nála, ha viszont nem, akkor semmi gond, mással foglalkozz. De csak azért, hogy legyen valakid, meg mert már mindenkinek volt a környezetedben, nem érdemes.


19/L

2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Habár fiú vagyok,nekem se volt még kapcsolatom.Bár mondjuk inkább úgy,hogy normális kapcsolatom...

Ismételni tudom a többieket. Nem gáz,nem késtél le semmiről. Ennyi idősen az ember még igazán azt se tudja mi az a szerelem... Amikor meghallom a kiscsajok szájából,hogy ennyi emberrel jártak,ezekkel smároltam,ezekkel dugtam.... Hát hadd ne mondjam,hogy mit gondolok. Divatból ne legyen senkid,és divatból ne smárolj senkivel se... Nem az a lényeg,hogy minél hamarabb legyen valakid,és minél több,hanem hogy minél kevesebbszer,jó sok ideig...

2011. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
"divatból" meg csak azért hogy elgyen, soha nem járnék senkivel ;)
2011. ápr. 12. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!