Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha meztelenül lát a barátom? 14L

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve együtt vagyunk már. Múlt héten elmentek a szüleim pár napra itthonról, és addig nálam lakott a barátom is. Mivel van medencénk, minden nap lementünk fürdeni. Mikor átöltözök fürdöruhába, mindig elmentem a WC-be átöltözni, és a barátom rámszólt hogy mit vagyok már annyira szégyenlös, hogy nem merek elötte átöltözni. Szerintetek gáz, ha még ilyen fiatalon meztelenül lát? Ő is 14 éves.
2012. júl. 21. 08:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
51%
15:01-nek szól.
2012. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Kérdező azért reméljük hogy pár válasz hasznosnak bizonyult számodra. :)
2012. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
60%

15:32

A szöveged arra utal, hogy te senkinek sem kellesz, ezért az irigységed miatt azt akarod, hogy másnak se legyen jó. Silány életed lehet.


"Süteményt enni is nagyon jó, de ha normális vagy, mégse fogod egy újszülött csecsemővel megetetni, mert neki még nem való. Ugyanígy a szexualitás is egy nagyon jó dolog, de annak is megvan a maga ideje, és az nem a gyerekkor."


Nagy baromságot írtál.

A csecsemő nem tud süteményt enni. Viszont a tizenévesek már vágynak a szexualitásra, és tudják is csinálni.


Azt hiszed majd te megmondod, hogy mások mikor mit csináljanak? Ugye ezt nem gondolod komolyan?!


"Gyerekkorban még más dolgokkal kellene foglalkozni, más élvezeteket kellene keresni, nem felnőttet játszani."


Gyerekkorban azzal kell foglalkozni, ami jól esik. A szex meg nem felnőttet játszás, hanem egy alapvető dolog.


A média csak azt adja, amire igény van.


"Azt csinálsz felőlem, amit akarsz, de ne gondold, hogy mindig az a legjobb döntés, amit abban a pillanatban annak tartasz."


Tükörbe néztél már?


"Hogy beleszólok mások életébe, meg korlátozom mások szabadságát, az is röhejes"


Az a röhejes, hogy se olvasni, se gondolkodni nem tudsz.

Igen, a kérdésre válaszoltál, de ezzel elárultad azt, hogy te korlátozni akarod mások szabadságát és bele akarsz szólni mások életébe.



15:35

Ha nő vagy, ha férfi vagy, te semmivel sem tudsz gondolkodni, mert agyhalott vagy.


"Te mondod, hogy ne szóljunk az életébe, mikor csak annyit javasoltunk neki, még ilyen korán ne tegye ezt, mert később megbánhatja. Te szólsz bele neki azzal, hogy arra ösztönözzed k*féljen csak akivel akar."


Saját magad buktattad meg, mert te szólsz bele az életébe azzal, hogy megpróbálod lebeszélni őt a jóról.


Igen, pár szó elárul néhány dolgot az emberről. Ezért sajnálom a körülötted lévő embereket, hogy el kell viselniük téged.



15:37 és 15:46

Azt tanácsolom, hogy nézzetek tükörbe, mert ti itt érvek és gondolkodás nélkül okoskodtok.

2012. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Emberek, a barátom nem akart velem szexelni, szó sincs szexről, csak kérdeztem hogy szerintetek furcsa-e hogy már 14 évesen ruha nélkül lát.
2012. júl. 21. 17:39
 35/57 anonim ***** válasza:

"Saját magad buktattad meg, mert te szólsz bele az életébe azzal, hogy megpróbálod lebeszélni őt a jóról."


Nem jó, ha ezt így értetted, én csak azért írtam ezt mert szerintem felesleges elsietni azt, hogy meztelenül lássák egymást, és hogy elkezdjék a szexuális életüket. Sajnálom ha nem voltam érthető.

2012. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
80%
És még annyit: köpök rá ki visel el, vagy ki nem, és valóban pár szó mindent elárul... te olyan vagy aki azt hiszi az a jó ha valaki így él, hogy mindenki ágyába befekszik, mert azt hiszed ez az élet, így jó csak, így lehet élvezni... és ebbe a mondatomba nem tudsz belekötni, mert ezt írtad. Válaszoltam a kérdezőnek, hogy ez gáz, te meg minket kezdtél sértegetni... ha ezt adod ne várj mást! Ennyi.
2012. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
És egyetértek abban veled, hogy jó az együttlét valakivel... megfelelő korban! Na, ennyit akartam
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
64%

18:20

Te nem értetted meg, hogy a kérdező leírta, hogy nem akarnak még szexelni.


18:33

A mondatod kitaláció, mert nem azt írtam. Mellé lőttél, mert én olyan vagyok, hogy mindenki csinálja azt, amit jónak lát. Az ő dolguk, nem érdekel. Más ne szóljon bele, ha tetszik ha nem.


Elkezdtétek sértegetni a kérdezőt, én meg jöttem korrigálni.

Ha ezt adod ne várj mást! Ennyi.

2012. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :D hát ha lenne nekem is egy csajom nem szégyelném magam sőt ki is használnám a helyzetet:) 15/F
2012. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok. Szerintem nyugodtan meztelenkedhettek egymás előtt. Én a te korodban nagyon szégyenlős voltam, nem mertem volna még gatyóban sem mutatkozni mások előtt.
2012. júl. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!