Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lusta a barátom arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lusta a barátom arra, hogy felhívjon telefonon?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,távkapcsolatban. Kicsit olyan mintha lusta lenne arra,hogy felhívjon. Bezzeg ha én hívom,mindig örül neki...(Ingyen beszélünk egymás között) Szerintetek mire fel ez a lustaság? Tudom,hogy szeret,meg azért jól meg is vagyunk,csak nem ilyen "túlérdeklődő" típus. Én meg szeretném,hogy jobban érdekeljem.
2012. júl. 19. 22:08
 1/8 Hole Hunter ***** válasza:

Hallottál már működőképes távkapcsolatról?...én még nem.

Üdv. 44/VP

2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A miénk jelenleg működőképes, és várjuk az időt,hogy össze tudjunk költözni. 23/L
2012. júl. 19. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
off: mi az a "vp"?
2012. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Feltételezem,hogy monogram.:)
2012. júl. 19. 22:15
 5/8 jin ***** válasza:
Vám és Penzugyorseg
2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már erre menjen rá a kapcsolatotok. Első válaszolónak üzenem hogy létezik működőképes távkapcsolat, de az első válaszoló nyilván nem kitartó és türelmes. Ezért nem hisz benne. Én is működőképes távkapcsolatban vagyok. Van közös célunk amiért meg kell küzdeni, különben tényleg nem működne köztünk a dolog. Szerintem a barátodnak túl sok dolga van stb... Beszéld meg vele! Én csak azért nem hívom fel a barátnőmet, mert általában kevés pénzt tudok tenni rá. :/ De azért néha 5 perc belefér. Ha szeret téged akkor érdekled is őt. :)
2012. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vajon neki is olyan fontos ez a kapcsolat, mint neked?


Bár nem tudom, hogy milyen gyakorisággal nem hív... Lehet, hogy azért nem hív, mert tudja, hogy te úgyis fel fogod.

Mi ugyan nem élünk távkapcsolatban a barátommal, de egy időben mindig én hívtam és ez volt a válasz, hogy minek, ha én úgyis hívom. Aztán amikor közeledett az államvizsgám (most diplomáztam), akkor nem nagyon értem rá arra, hiszen amikor épp nem tudtam vele lenni, akkor tényleg más dolgom volt, ezért nem is nagyon hívogattam. Na akkor rászokott, hogy felhívjon és eleinte még kifogásolta is, hogy nem hívtam eddig (én erre: te sem hívtál eddig, de most épp beszélünk). Szóval ha tesztelgetnéd, akkor tuti felhívna, ha tényleg jó a kapcsolatotok. Amúgy meg nem tudom, de lehet, hogy ő esetleg sokat dolgozik, fáradt, és bár persze belefér az az egy telefon, amikor az ember tényleg hullafáradtan ér haza este, akkor nem ez az első, ami eszébe jut, bármennyire is szeret (hanem kb az eszik-zuhanyzik-mostmár késő van: alszik)...

2012. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ossii válasza:

VP- Veszprém

vagyis én így rövidítem

2012. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!