Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hétvégén nem találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hétvégén nem találkoztok a párotokkal (mert ő megy valahová, ti meg nem), szoktátok egymást keresni? (telefonon, msn stb)

Figyelt kérdés
Vagy csütörtökön még beszéltek,majd legközelebb csak vasárnap..?
2012. jún. 2. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha bulizni megy egyértelmüen nem keresem hiszen nem akarom hogy azt higyje ellenörzöm viszont ha dolgozni megy vagy csak látogatóba rokonokhoz akkor este azért felhivjuk egymást
2012. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a buli közben gondoltam,hanem napközben mikor még otthon van.
2012. jún. 2. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
hátha valami nagyon fontos dolog van akkor igen.. de azért megvárjuk vagy az estét vagy mikor haza érkezik!
2012. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem,hogy találkozni nem tudtok,ő otthon van napközben csak este megy valamerre.Pénteken is meg szombaton is.
2012. jún. 2. 16:36
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdező egy lány.
2012. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha este hazajön akkor este ugy is találkozunk ha megy valamerre akkor meg felhiv esténként ha tud. És igen ha kérdező lány akkor mi van ? Miért baj ez ?:D
2012. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem van hétvégén dolgom, én keresem, amikor ráérek, fordítva ő engem. Nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnénk egymással.
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen,lány vagyok.

Érdekel,hogy másoknál ez hogyan működik,mert ő engem pl sose keres.Beszélünk csütörtökön utána meg vasárnap.

2012. jún. 2. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy romantikázó vagy érzelemdús ember kifelé, de azért az gáz szerintem, ha van olyan nap, amikor egyáltalán nem beszéltek egymással.

25f

2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem keres, ő nem igényel ilyen szoros kapcsolattartást. Tudom, mert én is ilyen vagyok, ez nem jelenti azt, hogy pezsgőt locsol a prostituáltak meztelen testére egy night clubban, igaz, nem is zárja ki. :)


Valaki szenvedni fog, vagy ő a Te folyamatos ellenőrzéseidtől és beszámoló igényedtől, vagy Te attól, hogy nem keres napokig.


Szerintem keress egy idősebb pasit, akinek már több hosszabb kapcsolata volt, és már be van idomítva, hogy magától jelentkeznie kell 4 óránként.

2012. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!