Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom az egyik haverjával meztelenül alszik ugyanabban a sátorban, és ezt még el is mondja nekem?

Figyelt kérdés

Mesélte, hogy voltak egyik nap sátorozni éjszaka az egyik fiúhaverjával, és meztelenül aludtak egymás mellett (persze hálózsákban). Ez normális?:S

16/L


2009. júl. 5. 10:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az már egy másik dolog, hogy ott volt a haverja barátnője is...
2009. júl. 5. 10:32
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nem szerintem nagyon is nem normális dolog.Az még ok,hogy hálózsákban,dehogy ott volt a nő is,hát ez nekem gyanús!

2009. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne....? Én is furán néznék, de semmi különleges nincs ebben, pláne ha hálózsákban voltak, amiből még csak véletlen se lehet kitakarózni. Van, aki meztelenül szeret aludni.
2009. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak hülyít. A fiúk egyébként többet vannak meztelenül egymás előtt, mint a lányok, ez náluk természetesebb.

Szerintem 16 évesen még a normál kapcsolatoknál maradj, ha valóban ilyen a fiú, akkor keress másikat.

2009. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 1 hálózsákban aludtak 2-en és nem verték ki egymásnak akkor normális.
2009. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt a csaj, na bumm :D Koliban mi aludtunk úgy meztelenül, hogy én meg a párom, a szomszéd ágyon pedig a szobatárs és a barátnője. Mert így szeretünk aludni, és kész. Amíg nem takarózik ki valaki véletlenül, nincs gáz :D
2009. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak hülyít...:S
2009. júl. 5. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem tudom, mennyire normális, a haverom azt mondta, hogy ő sosem csinálna ilyet, pl, hogy egy ágyban alszik a legjobb barátjával, inkább összeverekednének, hogy ki aludjon a földön. Mondjuk, hálózsákkal már nem olyan vészes, főleg, ha többszemélyes sátorról van szó.
2009. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg tőle hogy miért aludt meztelen...szerintem is gyanús:S én ki lennék akadva...már csak azért is hogy a tudat hogy mással alszik mesztelenül...:)
2009. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális... már nem tudom megkérdezni.:/:D Amúgy még csak pár napja járunk. Eddig nem voltak ilyen furi dolgai, de nagyot néztem, mikor mondta, hogy meztelenül aludtak.:D
2009. júl. 5. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!