Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha meztelenül lát a barátom? 14L

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve együtt vagyunk már. Múlt héten elmentek a szüleim pár napra itthonról, és addig nálam lakott a barátom is. Mivel van medencénk, minden nap lementünk fürdeni. Mikor átöltözök fürdöruhába, mindig elmentem a WC-be átöltözni, és a barátom rámszólt hogy mit vagyok már annyira szégyenlös, hogy nem merek elötte átöltözni. Szerintetek gáz, ha még ilyen fiatalon meztelenül lát? Ő is 14 éves.
2012. júl. 21. 08:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
43%

Nekem kissé fura, ha még nem volt szexuális kapcsolat a barátommal azért meztelenkedjek előtte. Talán majd utána..

(Persze evvel nem azt mondom, hogy szexeljetek gyorsan!)

2012. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
71%
14 évesen ez igenis korai. Ezért mert ilyen korán szexel össze-vissza minden gyerek(mert azok vagytok) van ennyi nemkívánatos terhesség, és nem csak MO.-n hanem a világban is. Te nem láttad mennyi kérdés van olyan lányoktól mint te, hogy lehetnek e terhesek? Te is be akarsz állni a sorba? Ahol élek ott is sok olyan van aki korán kezdi, mindenki beszól neki mekkora ribanc... az akarsz lenni?
2012. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
30%
Hát én nem örülnék ha a ,,barátom" látna mesztelenül
2012. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
9%
majd onnantól nem korai ha elmész egyedűl a nőgyógyászhoz és ír fe lenek tablettát. és mikor elmehetsz szavazni.
2012. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
35%

09:06 és a többiek


Te az a fajta marha vagy, aki ellenzi azt, ami jó. Te nem akarod, hogy másnak jó legyen, beleszólsz mások életébe. Erőltetett régi gondolkodásmódoddal csak rosszat akarsz másoknak, korlátozni akarod mások szabadságát. Tipikusan "ami jó, azt ne csináld" féle idióta vallásos mentalitás.


Aki akar, az szexeljen 14 évesen is. Csókolózzanak, nyalják egymást vadul az utcán is, ha úgy akarják. Ők legalább élvezik az életet, veletek ellentétben.

2012. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
67%

Én meg a vallásos mentalitás, na ezen jót nevettem :D


Szerinted csak a szex, a csókolózás, a taperolás és a meztelen test bámulása jó az életben? Úgy beszélsz, mintha semmi egyéb élvezet nem létezne ezeken kívül. Nagyok tudlak sajnálni, ha ezt tényleg így gondolod, borzasztó életed lehet. Nem mondta senki, hogy ami jó, azt ne csináld. Csupán arról van szó, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje. Süteményt enni is nagyon jó, de ha normális vagy, mégse fogod egy újszülött csecsemővel megetetni, mert neki még nem való. Ugyanígy a szexualitás is egy nagyon jó dolog, de annak is megvan a maga ideje, és az nem a gyerekkor. Gyerekkorban még más dolgokkal kellene foglalkozni, más élvezeteket kellene keresni, nem felnőttet játszani. Szomorú, hogy a média ma arra neveli a gyerekeket, hogy játsszanak felnőtteset, később pedig ugyanezek a gyerekek azt kívánják majd, bár hosszabb ideig tartott volna a gyerekkor. Azt csinálsz felőlem, amit akarsz, de ne gondold, hogy mindig az a legjobb döntés, amit abban a pillanatban annak tartasz.


Hogy beleszólok mások életébe, meg korlátozom mások szabadságát, az is röhejes :D A kislány feltette a kérdést, hogy szerintünk gáz-e, én pedig elmondtam a véleményemet. Ő kérdezett, én válaszoltam. Nem hiszem, hogy ezzel beleszólnék az ő életébe, vagy bárki máséba.

2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
67%
Hogy ki a marha arról beszélhetnénk. Szerintem te se örülnél ha teszem azt a 14 éves gyereked szexelne, akivel akar. Ha nő vagy és k*rva, azt nem kell reklámozni, ha férfi vagy és csak a f*rkaddal gondolkodsz azt se. Te mondod, hogy ne szóljunk az életébe, mikor csak annyit javasoltunk neki, még ilyen korán ne tegye ezt, mert később megbánhatja. Te szólsz bele neki azzal, hogy arra ösztönözzed k*féljen csak akivel akar. Előző válaszoló, szép kis ember lehetsz te... tudod pár szó mindenkiről elárul mindent...
2012. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
51%
Úgy értem az előzőt, aki arra ösztönözze szexeljen csak
2012. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
67%
Az meg egy nagyon kulturált vitatkozási módszer, ha érvek híján marha, idióta és hasonló jelzőkkel dobálózik az ember. Csókoltatom azt, aki erre tanított.
2012. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
24%
Ha nekem szól, nem voltam érvek híján, leírtam, nem tetszett neki, lemarházott, aztán én meg válaszoltam... ennyi.
2012. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!