Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön élő magyarok, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

Külföldön élő magyarok, Ti hogyan kerestek magatoknak párt?

Figyelt kérdés
Az angolom nem elég ahhoz, hogy normálisan elszórakoztassak egy itteni lányt, magyarokkal pedig összesen öttel találkoztam. Ebből az egyik egy pár volt. Próbáltam otthonról ismerkedni, de amint meghalloták, hogy nem is az országban élek nem válaszoltak.. Valaki valamilyen ötlet??
2012. júl. 19. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ismerem, Manchesterben laktam egy darabig, ott is kihagyják a t-ket. Az r-eket pedig úgy ejtik, hogy az előtte lévő magánhanzót meghosszabbítják. És hápognak, tudom :). Nekem ezek szerint szerencsém volt, mert 1-2 extrém esettől eltekintve, aki még hadart is mindehhez, kb 2 hónap alatt megszoktam, ahogy beszélnek, de ez egyénfüggő! Viszont a couchsurfing találkozót próbáld ki, főleg külföldiek, ők lassabban beszélnek és ugyanúgy tanult angolt, őket fogod érteni :). Vagy ha nagyvárosban vagy, akkor az egyetemen tuti van international community, szoktak saját partijaik lenni (legalábbis manchyben voltak), ott is könnyű ismerkedni, főleg, hogy ott kb mindenki egyedülérzi magát.
2012. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Alapból nincs jó nyelvérzékem, napi szinten 3-4 órát foglalkozok a nyelvvel mert szeretem, de az nem akar viszont szeretni. :)

Nyár közepe van. Az egyetem zárva! Lehet,hogy pont azért írtam ki a kérdést mert már hetek óta punyadás van, s szeptembertől indul az élet. Egyébként aki tanulja az angolt annál jobban beszélek, sokszor kijavítom a spanyol szobatársakat mert nem jól ejtenek egy szót. :)

Azért köszönöm, hogy írtál!

2012. júl. 21. 22:33
 13/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Teljesen megértem a problémádat, csak én a másik oldalról, mivel lány vagyok :)Igaz, én csak 3 hónapja vagyok kint, és eddig főleg a munkakereséssel voltam elfoglalva, de most már hiányzik, hogy új embereket ismerjek meg.

ha jól értettem, Skóciában dolgozol. Pontosabban melyik részén laksz?

2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!