Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit foglal az magába hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit foglal az magába hogy "szeretethiány"?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem ezt a szót...mit foglal magába ? Hogy lehet vki szeretethiányos ? Mit érez ? Mit tesz ellene ? És kik lehetnek azok ?
2012. júl. 18. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor keresi a társaságot, a fiukat. és azt érzi h senki nem törődik vele. bárki lehet szerintem az.. remélem tudtam segíteni
2012. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

o.O


Szeretethiányos az, akivel keveset foglalkoznak. Én is ilyen vagyok. Kb azt érzem hogy egyedül viszem az életem. Nincs senki akiben megbizhatok, vagy akihez fordulhatok ha baj van. Nem vagyok senkinek se a 100%.


Tenni nehéz ellene, mert ha szeretethiányos vagy, lehet hogy önbizalmi problémáid is vannak emiatt. Így meg nehezen ismerkedsz. Segíteni az szokott ilyenkor, hogy ennek ellenére valaki vagy valakik mégis foglalkoznak veled.

2012. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretethiány mikor valaki azt érzi, hogy nem szeretik, nincs senkije, nem foglalkoznak vele. Én is mindig ezt érzem, mit teszek ellene...semmit. Néha kapok pár jó szót és elmúlik.
2012. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Újjabb szemétbe való hülye kérdés -_-
2012. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, szenvedek és erőszakosan keresem azt a lány, akivel boldog lehetnék, de sosem találom meg. Úgy teszek, mintha boldog lennék és itt sírom ki magam esténként.
2012. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

01:26-os

a szeretet hiány nem feltétlen akkor jön elő, ha nem foglalkoznak veled. sőt!

általában akkor szoktam érezni, mikor egy kapcsolatom véget ér, hiszen megszokom, hogy van valaki aki törődik velem és szeret, aztán hirtelen nincs. bárki érezheti ezt, olyan ember is, akinek bár sok barátja van, vagy egyik kapcsolatból ugrál a másikba, mert senkitől nem kapja meg azt a féle szeretetet, amire ő vágyik. tenni ellene nem igazán lehet, egy idő után alábbhagy ez az érzés, mindenki talál valakit előbb-utóbb akitől elég szeretetet kap

2012. júl. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!