Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire magányos, miért nem jön össze egy kapcsolat sem?

Figyelt kérdés

Jó lenne már, ha én is kellenék végre valakinek! Annyira szeretnék egy lányt szeretni, ölelni, csókolni, aki viszont szeretne engem, de eddig valamiért elkerült a szerencse.


Se magas, se nagy darab nem vagyok talán ezért nem kellek a lányoknak?



2012. márc. 15. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz nemnél próbálkozol!
2012. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert 165 centi vagy és 57 kiló.
2012. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cathilina ***** válasza:
90%
Mert a neten sajnáltatod magad mint valami lúzer ahelyett, hogy tennél valamit.
2012. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos látszik ez a sok minden rajtad, az elkeseredettség, önbizalomhiány,stb. most gondold el.van egy busz, vagy te meg van 1 lány aki nagyon tetszik neked ránézel, közben azt gondolod, h huhh milyen jó lenne ha a barátnőm lenne..de sajna nem lehet az enyém. ennek hatására bánatossá válsz. amit a lány észrevesz. és még csak meg sem szólaltál.

ez csak 1 példa volt, de a negatív kisugárzás minden lányt elriaszt minden fajta helyzetben. amíg ez nem szűnik meg addig kicsi rá az esély, h összejöjj valakivel. úgyhogy stand up please.


a másik lehetőség meg az, hogy rossz lányoknál próbálkozol

2012. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség amiket írkáltok,már bocs.Attól h most nem jön össze semmi kapcsolat nem jelenti azt h később sem fog.Nem kell tökéletesnek lenned attól még szerethet valaki,hogy nem egy álom pasi vagy.Én sem vagyok annyira magas,jó ha elérem a 170 et,ettől eltekintve a magasabb lányok közül is vannak akiket ez nem zavar.Exem is magasabb volt nálam,na és? Ez nem ok semmire,szóval ne izgulj neked jut majd mindenből.
2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!