Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy némely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy némely férfi akkor talál magának nőt, ha nem keresi?

Figyelt kérdés
Én 22 éves koromig kőkeményen nem kerestem, és láss csodát nem is lett semmi. Aztán amikor nekiindultam keményen (igaz csak neten) akkor még egy évig megint semmi, de azután mikor tényleg naqgyon keményen rámantem a csajokra, na akkor már összejött ez-az. És mindehez hozzáteszem, hogy egyáltalán nem vagyok csúnya pasi.
2012. júl. 17. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A kérdésed teljes mértékben ellentétben áll a magyarázatoddal.
2012. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pendulum92 ***** válasza:

Lehet nem csak attól függ, hogy keres-e vagy sem :)


Ha valaki rágörcsöl, az megérződik a kisugárzásán, amit éreznek a nők. Ennek ellenére ilyenkor is meg tud szerezni nőket, de az tapasztalatom szerint nem lesz tartós.


Lehet olyan is, hogy valaki szarik az egészre, de még is betoppan nála egy társ.

2012. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:


Nem látom az ellentétet a kérdés és a magyarázat közt, a kérdésben ott van, hogy némely, tehát nem mindenki, mint ahogy én sem. Éppen innen jött a kérdés, hogy vajon az ilyen emberek ezt mégis hogy hozzák össze?

2012. júl. 17. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak:


Úgy van, ahogy mondod, de ki tud mesélni konkrét esetet arra, hogy semmit sem tett érte, mégis becsajozott? Gondolom az irreális, hogy valaki ül otthon a gép előtt kockulva, egyszer csak csengetnek, az illető káromkodva veszi a gatyáját, ajtót nyit, és ott ál egy tök jó csaj azzal, hogy "Szia, nincs kedved egy kis női társasághoz véletlenül? ".

2012. júl. 17. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nálam is úgy volt, hogy csak 21 éves koromban kezdtem el aktívan keresni és akkor is smároltam először lánnyal buliban. De még barátnő nem jött össze, bár tény, hogy én nem vagyok jó pasi szerintem.
2012. júl. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát vagy csak lehet még sem tetszettél adott helyen azoknak a lányoknak. Bemész egy szórakozóhelyre körülnézel, keresed a tekinteteket, meglehet mondani,hogy kinek jössz be és kinek nem. Igazából ha ez megy már tudod,hogy kikre nem kell vadásznod anélkül,hogy bármit is tégy értük. Táncparketten simán odamehetsz táncolni melléjük, lefigyeled a reakcióit a csajnak,de csak a biztonság kedvéért,hogy most tényleg bejössz-e neki vagy csak téves riasztás volt(szemedbe néz, rád mosolyog stb.). Ha ez megvan zene közben lazán "rácsörtetsz" és mehet is a tesztelés(hogy érhetsz a lányhoz, mennyire lehetsz pofátlan vele stb. ilyenekre gondolok), pár perc alatt megtudhatod mi lesz aznap a programod a hölgy társaságában.
2012. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!