Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen lánynál miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen lánynál miért gondoljátok azt hogy korai ismerkedni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Ha egy 13 éves lány megkérdezi itt hogy korai e még 'járni' egy fiúval akkor elkülditek barbie-zni.. Pedig nincs ebben semmi korai. Az hogy nem egyből az ágyba mennek csak jó, de abban nincs semmi, ha elmennek fagyizni, moziba, fogják egymás kezét.. stb. Szerintetek miért korai? Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2012. júl. 17. 00:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg sokat nem vesztesz, és várom a levelet 1-2 hét múlva, hogy hogy alakult. :)
2012. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem lenne kedved privátban beszélgetni?
2012. júl. 17. 01:55
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem az ismerkedés korai, hanem a szex!!!
2012. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Tudod egy bizonyos határig semmi baj, az ölelés, kézenfogás, szájrapuszi... de ma már szexelnek ennyi idősen, és azzal dicsekednek, hogy már csókolóztak és hogy pasijuk van!

Ja és a másik: 2 évesen barbizni? tudod a mi időnkben 13-14 évesen is simán játszottunk!

2012. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

Amit leírtál (elmennek fagyizni, moziba, fogják egymás kezét), az nem korai. Sokan azért tartják korainak az ismerkedést, mert azt hiszik, hogy minden 13 éves lány egyből szexelni fog, ha lesz fiúja. Pedig ez nagyon nem így van, vannak normálisak a 13 évesek között is...

Szóval, kérdező, ha valóban csak az ártalmatlan puszikba, moziba, sétákba mész bele, akkor nem probléma, hogy ismerkedsz egy fiúval.


A többieknek üzenem: alig töltöttem be a 14-et, mikor 8. osztály elején "járni" kezdtem egy osztálytársammal. 4 hónapig tartott, volt szájrapuszi, közös séta, fagyizás, horgászás, nagy beszélgetések, mozi más barátokkal közösen. Párszor jártunk egymásnál, úgy, hogy otthon voltak a szülők. Videókat néztünk, beszélgettünk, a szüleinkkel társasoztunk... Nekem szép emlék volt, a szüzességemet pedig 19 évesen vesztettem el, egy olyan kapcsolatban, ami utána még 2 évig tartott.

Nem hiszem, hogy ribanc lettem attól, hogy épphogy betöltöttem a 14-et, mikor kézen fogva sétáltam egy fiúval.

2012. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ott a pont az utolsónál. Teljes mértékben ez volt az elképzelésem. Nem dicsekedni akarok hogy járok egy fiúval és lefeküdtem vele, hanem csak nekem is jólesik ha szeret egy fiú. Apun és a tesón kívül..
2012. júl. 17. 12:58
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
én is 13 vagyok és van fiúm de nem dicsekvésből és még belegondolni se merek abba h ennyi idősen elvesztem a szüzességem. mi csak szívecskéket küldözgetünk egymásnak süt nekem sütit ilyesmi nincs ebben semmi gáz!
2012. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Deédesek vagytok! Én sem gondoltam még ebbe bele. És anyukádnak vagy Aapukádnak hogy adtad be hogy van barátod?
2012. júl. 18. 18:48
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem is 13 évesen lett az első barátom akivel 2 éve együtt vagyunk! szóval szerintem nem korai az ismerkedés de ennyi idősen csóknál(nyelves) többnek nem kéne lenni mert arra még ráértek :D nekem a szüleim úgy tudták meg hogy anyától megkérdeztem hogy elmehetek e vele mozizni és itt már jöttek a kérdése.. persze rögtön rohant apuhoz és innen meg már úgymond sima ügy volt :) sok sikert, de csak óvatosan!
2012. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a választ. Természetesen ennél többre nem is gondoltam. Még korainak érzem túlságosan a többi dolgot. :D

Igazából, már anya többször kérdezett ilyen ügyben.

Mert mindig megyek át a másik lakótelepre (itthonről olyan 0 perc gyalog tehát nincs messze.) Azt szoktam mondani, hogy a barátnőmhöz megyek, aki ott lakik. Anyu nem mond semmit, mert megbizík bennem.. De tényleg hozzá szoktam menni, egy két kivétellel. És egyik nap, kérdezte, hogy miért járok mindig oda. Régebben, nem volt szokásom. Mondtam, hogy hát megyek a barátnőmhöz. Mondta hogy oké, csak mert azt gondolja, hogy fiúkhoz megyek oda. De mondtram, hogy nem. Azt mondta, hogy nem baj ha már ismerkedek a fiúkkal, csak mondjam el neki. Tehát, nekem sem lesz annyira nehéz elmondani..

2012. júl. 20. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!