Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen lánynál miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen lánynál miért gondoljátok azt hogy korai ismerkedni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Ha egy 13 éves lány megkérdezi itt hogy korai e még 'járni' egy fiúval akkor elkülditek barbie-zni.. Pedig nincs ebben semmi korai. Az hogy nem egyből az ágyba mennek csak jó, de abban nincs semmi, ha elmennek fagyizni, moziba, fogják egymás kezét.. stb. Szerintetek miért korai? Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2012. júl. 17. 00:17
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De én nem szexelni akarok.. Teljesen félreértitek.. Szerintem a szex és a fagyizás stb.. között orbitálisan giga nagy különbség van.. Ez a véleményem...
2012. júl. 17. 00:48
 12/30 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az még úgy ahogy rendben van. De mi azért vagyunk itt, hogy tanácsokat osztogassunk, segítsünk és tapasztalatokat írjunk le egy bizonyos témával kapcsolatban. Az, hogy ezek után te mit teszel az már a te egyéni szociális problémád.
2012. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ez természetes. Csak nekem úgy jött le, hogy félreérted. Van egy fiú, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, és nem megkuratni akarom magam. Csak elmegyünk ide oda.. Igazából nincs köztünk semmi, csak szeretjük egymást. ennyi. Még az lenne a kérdésem, hogy az ciki e, ha a fiú fiatalabb mint a lány, mondjuk az én esetemben, és ha alacsonyabb is?!
2012. júl. 17. 01:02
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy a szókincsed 13 éves ilyenekből lesznek a "ultra mega giga" ribancok 16-7 éves korra :)
2012. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap babákkal játszottál, ma meg már dákó kéne?!
2012. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit foglalkoztat titeket az hogy belőlem milyen ribanc lesz. El kéne olvasni rendesen, hogy mit írok. Szerintem a szókincsemnek nincs semmi köze ahhoz hogy én milyen ribanc leszek.. Na mindegy.

Te, nem beszél itt senki dádkókról, olvasd el a kérdést nyuszifül..

2012. júl. 17. 01:21
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerem azt a szót hogy dádkó :D de te biztos jobban értesz a dolgokhoz.


f/19

2012. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Ez természetes. Csak nekem úgy jött le, hogy félreérted. Van egy fiú, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, és nem megkuratni akarom magam. Csak elmegyünk ide oda.. Igazából nincs köztünk semmi, csak szeretjük egymást. ennyi. Még az lenne a kérdésem, hogy az ciki e, ha a fiú fiatalabb mint a lány, mondjuk az én esetemben, és ha alacsonyabb is?!"



A kor az teljesen lényegtelen. Legalábbis az én szemszögemből nézve. A magasság az már gázosabb, de csak olyan szinten ha le is kell hajolnod, hogy puszit adj neki, vagy egy sámlit alábszni. :d


De meglátod, előbb utóbb pinát akar majd látni, nem a mozivásznat. És a 13 éves kisfiúk szeretnek előrerohanni és követelőzni az 1 hónapos kapcsolatban is. Ne add könnyen magad. Majd ha úgy érzed felkészültél... :)

17/F

2012. júl. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hm, igazad van kedves utolsó, érettnek érzem magam, nem adnám könnyen magam.. Ehhez még én is kislánynak érzem magam.. Ha már nagyon kezd más irányba haladni, akkor természetesen lezárom vele a témát.! Nagyon köszönöm a vele.

De, nem gondolnám ezt róla. :)

2012. júl. 17. 01:50
 20/30 A kérdező kommentje:
Igazából, nincs akkora magasság különbség, nem kell lehajolnom, simán tud adni puszit mondjuk, csak akkor is látszik hogy kisebb nálam.
2012. júl. 17. 01:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!