Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen lánynál miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen lánynál miért gondoljátok azt hogy korai ismerkedni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Ha egy 13 éves lány megkérdezi itt hogy korai e még 'járni' egy fiúval akkor elkülditek barbie-zni.. Pedig nincs ebben semmi korai. Az hogy nem egyből az ágyba mennek csak jó, de abban nincs semmi, ha elmennek fagyizni, moziba, fogják egymás kezét.. stb. Szerintetek miért korai? Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2012. júl. 17. 00:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai.. egy bizonyos határig!
2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a tizenhárom című filmet. Pontosan arról szól, hogy mi van ha egy 13 éves úgy gondolja nem túl korai.
2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Nem merted kiírni,hogy 13éves vagy,mi? Na húzz aludni.
2012. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
17%
Menj vissza barbie-zni!
2012. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
jaaj nekem is volt 02 évesen "pasim" de ez egy csóknál nem volt több a nyelves is nagyszám volt nálunk de nem komoly kapcsolat kell ennyi idősen mert van egy rokonom aki 13 és fészen már kivan rakva h szeretlek meg smacis kép..ez sok..
2012. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

Mert 13 éves fejjel hogy is mondjam, hogy ne sértsek meg senkit ebben a kategóriában...

13 éves lányoknak még nem igazán van benőve a feje lágyuk.


Sokat nyafognak, hisztiznek ha valami nem tetszik nekik. Nem tudják még mi az, hogy szeretet/szerelem. Nem tudnak semmit sem komolyan venni. Nincs érett gondolkodásmódjuk.

Nem tudnak megbecsülni egy normális pasit.

Nem olyan a hozzáállásuk az ilyen dolgokhoz, mint kéne, a barbikkal játsszanak inkább, mint a valódi érző szívekkel.


És kihagytam még rengeteg dolgot, nincs kedvem regényt írni... Persze ez csak a legtöbbjükre vonatkozik. Van kivétel, de ugyancsak ritka.

2012. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy 13 évesen miért barbie-zzak.. Tudod, nem 2 évesek vagyunk..

Nem vagyok kíváncsi arra a filmre bocsi..

Nincs semmi abban, hogy ha elmegyünk moziba, vagy fagyizni, vagy csak elmegyünk sétálni.. Meg ha fogjuk egymás kezét, meg ha max. csókolózunk.

Nem félek beleírni, hogy 13 éves vagyok.. Gondoltam leesik..

És például, attól sem vagyok SZERINTEM tiniribi, hogy ha egy fiú megölel, úgy hogy nincs köztünk semmi.. Vagy ha ad egy egy puszit..

2012. júl. 17. 00:25
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen, vagy más velem egyidős is, de jelenleg is van fiú aki tetszik, megkérdezte hogy járok e vele, azt mondtam, hogy nem tudom.. Hosszú történet ez az egész.. Lényegtelen. De igazából, nincs köztünk semmi, de attól függetlenül, ölelget, puszilgatjuk egymást, stb.. És ha vele vagyok, akkor nem zavar semmi, rá koncentrálok, nem másra.. De ez a baráti körömben is így van, kivéve a legjobb barátnőmmél.. Mert ha vele vagyok akkor elszabadul a pokol..
2012. júl. 17. 00:31
 9/30 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a filmet igazi tiniknek szóló botrányfilm biztos testzene
2012. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hallod nekem rinyált egy 14 éves lányt, hogy már akar velem szexelni, készen áll meg minden, aztán csúnyán átvert, azóta nem foglalkozom ilyen kis taknyokkal. 16-tól alább nem adok. Menj barbizni! -.-"
2012. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!