Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket elvisz a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket elvisz a barátotok valahová nyaralni? és ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolónak üzenem: A pasim olyan fantasztikusan boldoggá tesz az ágyban, hogy az minden egyéb nyaralással felér!!!!!!!!!!! ;) Mi inkább jogsira, kocsira teszünk félre és lakásra, mintsem elszórjunk 5 nap alatt 50-150 ezer forintot ;)
2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy sem én, sem a családunk nem volt nyaralni 20 év alatt...
2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a járdaszigetre
2012. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%

Jó,ok,ez érthető.De azért a szánalom szó súlyos volt :)

Én meg azt üzenem,hogy inkább egy közös szép élmény...kinek mi,ez van.Én sem attól leszek boldog,hogy nyaralni visznek,hanem attól,hogy normális legyen a partnerem.Én csak a nyavajgást nem szeretem,mert aki megtanul/megdolgozik érte,attól nem kell sajnálni.Márpedig,aki AKARJA,az ebben a sz@r helyzetben is helyt tud állni.

2012. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem mert nincs barátom.
2012. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!