Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes dolgot vettem észre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi75 kérdése:

Érdekes dolgot vettem észre. Ha egy bizonyos ruhakombinációban megyek valahová, sokkal jobban odafigyelnek rám a nők. Lehet, hogy a nőknél is működik a vadászösztön? Ennyire számítana az öltözködés? Amúgy férfi vagyok.

Figyelt kérdés
Odajönnek, megszólítanak, semleges dolgokat kérdeznek (pl. merre van ez az utca? ), vagy egyszerűen rám köszönnek, pl. az eladónők is sokkal kedvesebbek velem. Egyébként nem vesznek észre.
2012. júl. 10. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj kitalálom, ez a kombináció a rendőregyenruha?
2012. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a kombináció? Taníts mester
2012. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hammm.. mi lene az a kombinacio?
2012. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én megnézném azt a ruhakombinációt! :)
2012. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy az, Pókember?
2012. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen ezt már én is megfigyeltem. Hogyha jó cuccokat veszek fel , főleg ha a "legjobbakat" így egybe akkor engem is le szoktak szólítani. Ruha teszi az embert :)
2012. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,fontos a külső,mert igényességet,szépérzéket mutat. A nők meg szeretnek mindent ami szép,és különleges.
2012. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számít a ruha igen, de azért szerintem a kulcs az, hogy ebben a bizonyos kombinációban te is magabiztosabb vagy, és erősödik a kisugárzásod, vagy lazább leszel, pontosan nem tudom, nem ismerlek, (de majd úgyis megszólítalak, ha ebben látlak:)), szóval lehet, hogy inkább ez hat a nőkre...
2012. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 menta34 ***** válasza:
fotót! :)
2012. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Én is megfigyeltem, amíg kis átlagos farmerben, pólóban mentem, sokkal kevesebb lány szemezett velem, amikor meg csőnaciban toltam meg márkás pólóban, még azt is hallottam, hogy helyesnek neveztek a lányok.
2012. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!