Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderulne hogy a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderulne hogy a baratotok apuka, mit tennetek?

Figyelt kérdés

Kiderult, hogy a baratomnak van egy feleves kisfia. Eddig o sem tudot t rola mert a volt baratnoje nem arulta el neki.De aztan kiderult ... Eleg bonyolult ugy, 5 evig voltak egyutt, szakitottak de utana is talakoztak parszor. Mi egy eve elunk egyutt, nagyon jo a kapcsolatunk most szerettunk volna sajat lakast venni es mivel mar nem vagyunk fiatalok 32/34 ugy tervesztuk jovere johet a baba.

Termeszetesen a gyerek nem tehet semmirol es imadni valo egy tunder. De nem tudom elfogadni hogy neki egy masik notol akivel elottem egyutt elt 5 evig van ey gyereke.Nagyon gyorsan tortent minden. Es sajnalom de nagyon bant, talan feltekeny is vagyok mert nekem meg nincs. Es most otthon vagyok a szuleimnel es nem tudom mit tegyek. Valaki aki hassonlo helyzetben volt mit tett? En mit tegyek?


2012. júl. 3. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek miért gond ez. Engem nem zavarna. Hiszen az egész azelőtt történt hogy összejöttetek. Ha a nő már nem érdekli akkor semmi gond.
2012. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy dolgot tudok csak feltételezni,hogy mi az ami zavar ezzel kapcsolatban.

az,hogy mostantól majd tejelnie kell minden hónapban és ennyivel is kevesebb lesz a lé kettőtökre.

amúgy alap,hogy csináltatnék egy dns vizsgálatot,ha nem vagyok együtt a csajjal.

50ezer ft.

csak hogy ne a kakukk fiókára fizetgessen.

amit tehetsz,hogy befejezed a hisztit és szülsz te is egyet neki pl.

vagy nyomatod a hisztit a krapek meg kidob és visszamegy az előzőhöz,vagy felszed egy újat,vagy csak él bele a világba és csajozik.

2012. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell gyerektartást fizetni, mert a nő eltitkolta a terhességet.
2012. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző: ez szerencsére nem így van :-)

gyerektartást fizetni kell

nem csak azért, mert törvényileg kötelező, hanem azért, mert ő csinálta, az ő kölyke

ápropó... előtte egy diszkrét vizsgálat, biztos, ami sicher alapon

2012. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem zavar hogy fizetnie kell a gyerektartast, nem is elnek olyan emberrel egyutt aki nem torodik a sajat gyerekevel. Csak nagyon hirtelen tortent egyik naprol a masikra es nekem nincs pedig en is nagyon szeretnek mar. Nem hisztizek es most nem tehetem meg azt sem hogy szulok neki, mert most varni szeretne... 32 eves vagyok mar nem fiatal mire meddig varjak es kozben meg neki nekik mar van. Vissza biztos nem megy hozza.
2012. júl. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!