Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnatok le, ha kiderulne hogy a baratnod egy sztriptizbarba vagy webcamsexxel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Mit csinalnatok? de vegulis nem fekudne le senkivel csak egyszeruen mutogassa a testet?Penzert! Mindenki velemenye erdekel! irjatok kort s nemet!
2011. jan. 18. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

kivágnám mint macskát szrni :D ha rossz a műsor XD

30%ot kérnék és privát bérletet XD


19F

2011. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha ezt eltitkolta akkor szevasz, viszontlátásra..de ha nem titkolta volna el az másabb, de viszont úgy meg nem kell. Hogy bizzak meg benne azután, ha titkolta, hazudott? Ezért komoly dolog.
2011. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért, ugyan, ti pasik az ilyen nőkre buktok, különben ha nem így lenne, nem lenne a világon SEHOL SEM SZTRIPTÍZBÁR , prostik meg főleg nem:D:D Dehát ez van, néha visszüt a kaki.
2011. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
ha elejétől fogva tudom, akkor büszkén és féltékenyen lennék vele együtt egy darabig!
2011. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez van:D ez a sok prosti és sztriptíztáncosnő mind férjhez megy, és hozzátok:D Persze hogy titkolja, a pasiknak erre is szükségük van, így nézzétek el szépen:)
2011. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bretso ***** válasza:

Ha kiderülne elhagynám, ha tudnám róla nem jönnék össze vele.


Az előzőnek pedig üzenem, hogy pont annyira igaz, amit mondott, mint az, hogy minden nő pénzéhes k*rva.


20/F

2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát képzeld el én nem nézzem el:P És én nem bukom ezekre, szóval én magamat jobban ismerem mint ti engem. Meg a párom bizony is megbizható:) aki mást mond az csak magából indul ki és a környezetéből. Nem minden nő egy és nem minden férfi egy! Én sem vagyok tipikus pasi akkor nőből sem mind tipikus:)
2011. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Akkor most elkellene mondjam a paromnak hogy webkamsexxel foglalkozok? :)) Inkabb kepes lennek kirakni ot ok nelkul minthogy ezt megtudja rolam! Amugy o semmi egyebet enm kert tolem csak huseget, en meg annyit igertem hogy ferfi hozzam nyulni nem fog, viszont azt nem igertem hogy nem fognak meztelenul latni!:)
2011. jan. 18. 21:12
 9/19 A kérdező kommentje:
Amugy az erdekes hogy a penzes pasikat egesz eletembe kerultem...ez meg nekem csak melo...pont annyira termeszetes mindha valaki nogyogyasz:)
2011. jan. 18. 21:14
 10/19 Bretso ***** válasza:

Nőgyógyász mások előtt mutogatja magát és magához nyúl? Érdekes, ezt még nem hallottam. A nőgyógyász teljesen más szerintem te is érzed a különbséget.


Az én hűségfogalmamba nem fér bele, hogy mások előtt mutogatja magát az, akit szeretek. Az pedig ha nem mondod el a barátodnak egyszerű hazugság.

2011. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!